Justyna Żyła porównana do legendy telewizji. Szanowana gwiazda TVN się załamie

Justyna Żyła porównana do legendy telewizji. Szanowana gwiazda TVN się załamie Źródło: screen/YouTube/Superstacja

Justyna Żyła kontynuuje swoją przygodę z show biznesem. Ostatnio celebrytka znana z "Tańca z Gwiazdami" została nawet porównana do kultowej postaci TVN. Dla gwiazdy może to nie być miła informacja.

Justyna Żyła po klęsce w programie "Taniec z Gwiazdami" nie zamierza znikać z życia publicznego. Wiele wskazuje na to, że nieudany występ w tanecznym show stał się jej przepustką do sukcesu. Była żona skoczka narciarskiego jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Nie jest też tajemnicą, że angażuje się w kolejne medialne projekty.

"Taniec z Gwiazdami" to już historia. Jednak Justyna Żyła nie zamierza rozstawać się ani z tańcem, ani z telewizją. Początkująca blogerka kulinarna przyznała, że chciałaby kontynuować przygodę z tańcem, a stacja Active Family zaproponowała jej udział w jednym ze swoich projektów. Od grudnia można oglądać Justynę Żyłę w roli prowadzącej programu "Pierzemy brudy do czysta". Celebrytka jest mediatorem między zwaśnionymi członkami rodzin, a jej celem jest pomoc w rozwiązaniu konfliktu.

Justyna Żyła prowadzącą nowego show. Porównania do gwiazdy TVN

Nie ma wątpliwości, że po występie Justyny Żyły w "Tańcu z Gwiazdami" producenci programu "Pierzemy brudy do czysta" liczą na dużą oglądalność. Celebrytka zapowiedziała, że zamierza nie tylko pomagać w rozwiązywaniu rodzinnych sporów, ale również chce dzielić się swoimi doświadczeniami. Wygląda na to, że Piotr Żyła znów będzie słuchał publicznych wywodów swojej żony na temat ich nieudanego związku.

Justyna Żyła nie boi się nowych wyzwań. Niedawno debiutowała na parkiecie, a teraz próbuje swoich sił jako dziennikarka. W mediach już pojawiły się komentarze na ten temat. Wiadomo, że producenci są bardzo zadowoleni ze współpracy i cieszą się, że wybrali celebrytkę do roli prowadzącej nowego show. Pojawiły się również zaskakujące porównania do kultowej gwiazdy TVN. Tego nie spodziewała się chyba sama Justyna Żyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Rośnie nam druga Ewa Drzyzga" - producenci porównują Żyłę do gwiazdy TVN

Producenci nowego show na kanale Active Family są bardzo zadowoleni ze współpracy z Justyną Żyłą. Reżyser w bardzo pochlebny sposób wypowiedział się na temat jej dziennikarskich kompetencji. Użył nawet zaskakującego porównania: 

- Justyna bardzo się wyrobiła w roli prowadzącej. To, co się dzieje na planie, przerosło nasze oczekiwania. Rośnie nam druga Ewa Drzyzga - powiedział reżyser Przemysław Petryszyn. 

Ewa Drzyzga, prowadząca kultowy program "Rozmowy w toku" jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych osobistości telewizyjnych. Dla Justyny Żyły porównanie to z pewnością było komplementem. Jest bardzo mało prawdopodobne, że gwiazda TVN zareagowała z podobnym entuzjazmem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. 22-latka chciała mieć lepszy widok. Spadła z 9 metrów
  4. Dzień Bez Alkoholu to nie to samo, co Ogólnopolski Dzień Trzeźwości. Czym się różnią?
  5. Partnerka Karolaka ostro o strajku nauczycieli. "Czy to nie aby skrajny egoizm?

źródło: Super Express

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News