Justyna Żyła sensacją na mistrzostwach świata. Ludzie przecierali oczy ze zdumienia

Justyna Żyła sensacją na mistrzostwach świata. Ludzie przecierali oczy ze zdumienia Źródło: youtube.com/UwaŻyła

Justyna Żyła od wielu miesięcy prowadzi otwartą wojnę z mężem. Skoczek narciarski właśnie startował w mistrzostwach świata, a rozwodząca się z nim kobieta... zdobyła się na nietypowy gest. Czy przekroczyła granicę?

Justyna Żyła wie, jak wywołać skandal. Jedna z najpopularniejszych celebrytek w Polsce, w mediach zaczęła się pojawiać za sprawą ujawnienia zdrady swojego męża. Piotra Żyłę kochali wszyscy - był świetnym sportowcem i sympatycznym rozmówcą. Niestety, konflikt z jego żoną sprawił, że ludzie zaczęli go masowo krytykować, głównie w sieci. Kobieta postanowiła wykorzystać swoje pięć minut i rozkręciła własną stronę internetową, gdzie gotuje i doradza innym. W miniony weekend postanowiła znowu zaskoczyć.

Co zrobiła Justyna Żyła? Kobieta chciała się zbliżyć do męża

Stojąc pod skocznią podczas niedzielnych zawodów w Wiśle, Justyna Żyła postanowiła dopingować swojego męża wraz z córką. Kobieta stała pod skocznią wyraźnie oczekując wystąpienia Piotra. Finalnie - chyba zadziałało, gdyż skoczek zdobył szóste miejsce. Obecni na miejscu dziennikarze i fani sportu nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Nie spodziewali się obecności Żyły pod skocznią, która wyraźnie przyszła tam, by dopingować byłego partnera. Z mężem pożegnała się kilka miesięcy temu, sugerując, że ją zdradzał. O przebiegu sprawy rozwodowej Justyna na bieżąco informuje w swoich mediach społecznościowych. Nierzadko przekracza tym granice dobrego smaku. Pomimo licznych kontrowersji okazuje się, że kobieta ma wielu zwolenników. Entuzjaści jej kuchennych porad w komentarzach zgłaszają swój zachwyt, udowadniając, że kibicują jej. Wielu zauważa, że Piotr źle ją potraktował.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kariera Żyły

Wystąpiła na okładce "Playboya" i udzieliła kilkunastu wywiadów. Jak przyznaje, sława jej się należy za wspieranie męża w działaniach sportowych. Justyna korzysta z popularnego nazwiska i nie zamierza zwalniać tempa. Pomimo licznych kontrowersji regularnie udostępnia kulisy swojego kuchennego i prywatnego życia. Nie wiadomo jednak, czy podczas ostatnich zawodów narciarskich celebrytka chciała się zbliżyć do Piotra. Być może liczyła na spotkanie z nim. Media od jakiegoś czasu donoszą, że sportowiec unika Justyny. Czy mimo wszystko będą potrafili znaleźć wspólny język dla dobra dzieci?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piotr Żyła pierwszy raz przerywa milczenie! Ujawni WSZYSTKO
  2. Piotr Żyła komentuje wybryki żony! Nie wytrzymał
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w szoku
  4. Znaki zodiaku, które są największymi leniuchami. Oni kochają spać
  5. To będzie najgłośniejszy rozwód w historii?! Agata Duda ma już dość
Następny artykuł