Justyna Żyła od wielu miesięcy prowadzi otwartą wojnę z mężem. Skoczek narciarski właśnie startował w mistrzostwach świata, a rozwodząca się z nim kobieta… zdobyła się na nietypowy gest. Czy przekroczyła granicę?

Justyna Żyła wie, jak wywołać skandal. Jedna z najpopularniejszych celebrytek w Polsce, w mediach zaczęła się pojawiać za sprawą ujawnienia zdrady swojego męża. Piotra Żyłę kochali wszyscy – był świetnym sportowcem i sympatycznym rozmówcą.

Niestety, konflikt z jego żoną sprawił, że ludzie zaczęli go masowo krytykować, głównie w sieci. Kobieta postanowiła wykorzystać swoje pięć minut i rozkręciła własną stronę internetową, gdzie gotuje i doradza innym. W miniony weekend postanowiła znowu zaskoczyć.

Co zrobiła Justyna Żyła? Kobieta chciała się zbliżyć do męża

Stojąc pod skocznią podczas niedzielnych zawodów w Wiśle, Justyna Żyła postanowiła dopingować swojego męża wraz z córką. Kobieta stała pod skocznią wyraźnie oczekując wystąpienia Piotra. Finalnie – chyba zadziałało, gdyż skoczek zdobył szóste miejsce. Obecni na miejscu dziennikarze i fani sportu nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Nie spodziewali się obecności Żyły pod skocznią, która wyraźnie przyszła tam, by dopingować byłego partnera.

Z mężem pożegnała się kilka miesięcy temu, sugerując, że ją zdradzał. O przebiegu sprawy rozwodowej Justyna na bieżąco informuje w swoich mediach społecznościowych. Nierzadko przekracza tym granice dobrego smaku.

Pomimo licznych kontrowersji okazuje się, że kobieta ma wielu zwolenników. Entuzjaści jej kuchennych porad w komentarzach zgłaszają swój zachwyt, udowadniając, że kibicują jej. Wielu zauważa, że Piotr źle ją potraktował.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rolnik szuka żony. MEMY, których widzowie nie zapomną

Kariera Żyły

Wystąpiła na okładce „Playboya” i udzieliła kilkunastu wywiadów. Jak przyznaje, sława jej się należy za wspieranie męża w działaniach sportowych. Justyna korzysta z popularnego nazwiska i nie zamierza zwalniać tempa. Pomimo licznych kontrowersji regularnie udostępnia kulisy swojego kuchennego i prywatnego życia.

Nie wiadomo jednak, czy podczas ostatnich zawodów narciarskich celebrytka chciała się zbliżyć do Piotra. Być może liczyła na spotkanie z nim. Media od jakiegoś czasu donoszą, że sportowiec unika Justyny. Czy mimo wszystko będą potrafili znaleźć wspólny język dla dobra dzieci?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotr Żyła pierwszy raz przerywa milczenie! Ujawni WSZYSTKO
  2. Piotr Żyła komentuje wybryki żony! Nie wytrzymał
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w szoku
  4. Znaki zodiaku, które są największymi leniuchami. Oni kochają spać
  5. To będzie najgłośniejszy rozwód w historii?! Agata Duda ma już dość

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOpomponik.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl