Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej

Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej Źródło: youtube.com/ Tomasz Niecik

Justyna Żyła ujawniła, co zechce robić po Tańcu z Gwiazdami. Jak się okazuje, uczestniczka na fali popularności zamierza ruszyć do pracy. Nikt nie mógł się spodziewać, że kariera celebrytki obierze taki kierunek.

Justyna Żyła zadziwiła fanów rodzimego show-biznesu. Po nieudanych występach celebrytki w Tańcu z Gwiazdami można się było spodziewać, że jej kariera zacznie stopować. Jak się jednak okazuje, popularność byłej żony skoczka narciarskiego rośnie. Taki obrót spraw sprawił, że kobieta nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Jedna z nich może wyjątkowo szokować.

Justyna Żyła staje się popularna. Niesamowita oferta pracy dla celebrytki

Pomimo tego, że kariera Justyny Żyły utożsamiana jest głównie z jej działalnością na social mediach, gdzie swego czasu ujawniała szczegóły życia prywatnego skoczka narciarskiego, to od kilku miesięcy, gwiazda próbuje pracować także na własne nazwisko. W telewizji Polsat, oprócz występowania w Tańcu z Gwiazdami zajęła się prowadzeniem programu, w którym godzi zwaśnione pary i małżeństwa.

Jakby tego było mało, celebrytka pochwaliła się, że na tym jej działalność w show-biznesie się nie kończy. Jak sama powiedziała, jedno wydawnictwo jest bardzo zainteresowane, aby wydać jej książkę. Planowane wydawnictwo, które miałoby być sygnowane nazwiskiem byłej żony Piotra Żyły, nie byłoby jednak biograficzne. Mowa o książce kucharskiej.

- Dostałam propozycję wydania książki, ale na to przyjdzie czas, dajcie mi się nauczyć do następnego tańca, żeby znowu nie było, że mi te nogi przymuruje - mówi Justyna Żyła w rozmowie z reporterem portalu Pomponik.

Czy książka Żyły odniesie sukces?

Nie da się ukryć, że Justyna Żyła budzi wielkie emocje wśród obserwatorów polskiego show-biznesu, stąd też pomysł wydania książki sygnowanej nazwiskiem celebrytki może wydawać się kontrowersyjny. Na szczęście kobieta ma też fanów, o czym dobitnie może przekonać się dzięki Tańcu z Gwiazdami. Dzięki głosom telewidzów kobieta przechodzi do kolejnych odcinków programu, pomimo słabych not ze strony jury.

Jak sama Żyła powiedziała, ma wiele pomysłów kulinarnych, którymi może oczarować swoich fanów.

- Ze słodyczy najbardziej lubię schabowego, nie lubię piec ciast, bo moja mama jest cukiernikiem. Ja na ostro, na pikantnie. Tak, chciałabym wydać książkę, mam też kilka innych pomysłów - powiedziała kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Beata Tyszkiewicz wyznała swój NAJWIĘKSZY sekret: „Miałam romans z Kondratem!”. Nikt się tego nie spodziewał
  3. TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera
  4. Miliony włączą dziś Polsat. Tak hitowego filmu nie było w stacji od BARDZO dawna
  5. Żona Janowskiego zdradziła ich horoskop. Pojawił się duży problem

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News