Wojna Justyny Żyły z Piotrem nabiera większego wymiaru! Batalia sądowa trwa

Wojna Justyny Żyły z Piotrem nabiera większego wymiaru! Batalia sądowa trwa

Justyna Żyła rozwodzi się z mężem. Według doniesień medialnych ruszył proces sądowy, mający formalnie zakończyć małżeństwo pary. Czy to oznacza, że pomimo poprawy relacji, nie udało się uratować związku?

Justyna Żyła rozwodzi się z mężem. Tak przynajmniej twierdzą media, które donoszą, że w sądzie w Bielsku-Białym ruszyła sprawa rozwodowa. Proces sądowy ma ostatecznie położyć kres małżeństwu, chociaż para rozeszła się już wiele miesięcy temu. Czy to oznacza, że para na dobre się rozstaje?

Justyna Żyła ma dość małżeństwa?

Mimo że w ostatnich wywiadach było można zaobserwować poprawę relacji pary, to wygląda na to że małżeństwa nie da się uratować. Na swoim Instagramie żona skoczka udostępniła zdjęcie, podpisane "jeden z gorszych dni w życiu. Trzymajcie kciuki". Kobieta jest ubrana w czarną sukienkę do kolan oraz biały płaszcz. Problemy małżeństwa wyciekły na światło dzienne, gdy kobieta w na swoim koncie w mediach społecznościowych napisała o zdradach swojego męża. Było to kilka miesięcy temu i media wróżyły szybki koniec małżeństwa. Jednak związek formalnie trwa do dziś, a ostatnio nawet para poprawiła swoje relacje. Kobieta w jednym z wywiadów wyznała, że jest w stanie wybaczyć mężowi, ale nie wie czy ten nie złożył już dokumentów rozwodowych. Justyna Żyła zaznaczyła, że na ten moment widują się wyłącznie ze względu na dzieci, lecz z nadzieją patrzy w przyszłość. Jak widać, mąż jednak założył sprawę rozwodową i teraz rozpoczęła się ostatnia droga małżeństwa.

Nowe życie Żyły

Justyna Żyła odnalazła się w nowej roli. Pasją, której oddała się gwiazda, jest gotowanie. Kobieta prowadzi prężnie rozwijającego się bloga o nazwie "UwaŻyła – Justyna Gotuje!". Kobietę obserwuje kilka tysięcy internautów, a jej przepisy zyskują na popularności. Ostatnio media donosiły o zainteresowaniu blogerką przez Polsat, jednak na razie sama zainteresowana nie potwierdziła czy coś jest na rzeczy. Internauci są poruszeni końcem małżeństwa. Wielu z nich liczyło, że para uratuje swój związek. Dla wielu światełkiem w tunelu były ostatnie wypowiedzi pary. Jak widać, małżeństwa nie udało się uratować i teraz czekamy na rozstrzygnięcie sprawy. Justyna Żyła fot. instagram.com/justynazylaZOBACZ TAKŻE:
  1. 59-letnia Torbicka przyćmiła młodsze gwiazdy. W tym stroju wygląda jak milion dolarów
  2. Anna Lewandowska zdemaskowana! Lekarz ujawnia, jakie zabiegi przeszła
  3. Meghan Markle jest załamana. Może już nigdy nie zostać matką
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News