Błagalne słowa Justyny Żyły do Piotrka. Celebrytka rozpaczliwie apeluje do byłego męża

Błagalne słowa Justyny Żyły do Piotrka. Celebrytka rozpaczliwie apeluje do byłego męża Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Justyna Żyła tęskni za swoim byłym mężem? Według doniesień medialnych, jak też słów samej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami", była żona skoczka narciarskiego bardzo tęskni za swoim niegdysiejszym ukochanym. Jej słowa dotyczące Piotra mogą łamać serce.

Justyna Żyła jest obecnie jedną z najsłynniejszych polskich celebrytek. Dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami", była żona Piotra zyskała wielką popularność, a jej wyczyny na tanecznym parkiecie śledzone są przez miliony Polaków. Jak się okazuje, gwiazda Polsatu może tęsknić za swoim poprzednim związkiem, więc zaapelowała do byłego męża. Czy jej słowa namówią Piotra do powrotu?

Justyna Żyła tęskni za Piotrem? Zaskakujące słowa celebrytki

Pomimo tego, że udział Justyny Żyły w "Tańcu z Gwiazdami" wzbudza wielkie kontrowersje, a sama gwiazda nie może cieszyć się dużym uznaniem ze strony sędziów, to jest wspierana przez swojego partnera tanecznego, który zauważył wielkie postępy, jakie gwiazda poczyniła od momentu pojawienia się w show.

- Justyna poprawiła sylwetkę. Przyszła tutaj tak naprawdę z niepoprawną sylwetką. Nogi do środka, kolana ugięte, plecy okrągłe. Teraz rozkwita, będzie pięknym łabędziem. Trenujemy też Justynę mentalnie, żeby starała się przełamać swoje obawy w tańcu - chwali swoją taneczną partnerkę Tomasz Barański

Pochwały ze strony trenera okazują się jednak nie tak bardzo ważne dla celebrytki, Jak sama wyznała, bardzo liczy na to, że jej tańce śledzi jej były mąż.

- Mam nadzieję, że gdzieś w głębi duszy mnie wspiera. Ale nie wiem, czy ogląda moje występy i wysyła SMS-y - wyznaje tęsknie w rozmowie z Super Expressem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy słowa Żyły to apel do skoczka narciarskiego?

Nie da się ukryć, że w moment, w którym Piotr Żyła zniknął z jej życia codziennego był jednym  z najtrudniejszych w życiu celebrytki. Gwiazda przez długie miesiące oczerniała go za pomocą swoich social mediów i odnosiła się w najgorszych możliwych słowach. Po kilku nerwowych miesiącach zwieńczonych rozwodem uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" spuściła z tonu i zaczęła wspominać najlepsze chwile swojego małżeństwa ze skoczkiem.

Świadczyć mogą o tym publikacje wspominające rocznicę ślubu, czy zdjęcia na Instagramie, które przedstawiają Justynę Żyłę wraz z dziećmi oglądających zawody skoków narciarskich. Czy wszystkie te słowa były aktami bezradności? Piotr Żyła, słysząc słowa swojej byłej żony, będzie miał nie lada dylemat. Czy pomimo rozwodu zdecyduje się na powrót do niej i udowodni prawdziwość maksymy, że "stara miłość nie rdzewieje?" Polski mistrz przestworzy wydaje się być jednak daleki od komentowania takich doniesie.

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Zmarł legendarny polski aktor. Grał w kultowych serialach TVP, Janosiku i Podróży za jeden uśmiech
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni"
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

Źródło: Pudelek

Następny artykuł