Piotr Żyła nie wytrzymał tanecznych popisów Justyny. Postawił jej ultimatum, spotkają się w sądzie?

Piotr Żyła nie wytrzymał tanecznych popisów Justyny. Postawił jej ultimatum, spotkają się w sądzie? Źródło: Youtube.com/Wideoportal

Justyna Żyła otrzymała ze strony byłego męża swoiste ultimatum. Ma przestać publicznie obnosić się ich przeszłością - donosi informator jednego z portali plotkarskich. W przeciwnym razie para znów może spotkać się w sądzie.

Justyna Żyła jest dziś wziętą celebrytką. Udział w "Tańcu z gwiazdami", inicjatywa z kanałem kulinarnym, rozbierana sesja w Playboyu czy udział w klipie disco polo - jak na osobę wcześniej niemedialną, wejście Żyły w show-biznes wygląda naprawdę imponująco.

Justyna Żyła otrzymała ultimatum. Chodzi o publiczne wypowiedzi i... dzieci

Sęk w tym, że nastąpiło to po skandalu, jaki kobieta rozpętała w sieci i który poniósł się echem na całą Polskę. Kilka miesięcy po publicznym "praniu brudów" para rozeszła się. Rozwód miał odbyć się bez orzekania o winie. Już w drugiej rozprawie para pogodziła się w sprawie podziału majątku i kwocie alimentów. "Super Express" przypomina, że skoczek narciarski zabiera dzieci do siebie dwa dni w tygodniu i w co drugi weekend.

Porozumienie rozwodowe nie oznacza jednak, że byli małżonkowie pozamykali wszelkie sprawy. Media kolorowe donoszą o kolejnym problemie, związanym z show-biznesowym stylem życia Justyny.

Portal Pomponik, powołując się na swoje źródło, wspomniał, że sztab Piotra Żyły zakomunikował jego byłej żonie, by nie komentowała więcej ich dawnego życia i nie odnosiła się też do kariery sportowej.

- PR-owiec skoczka zauważył spadek zainteresowania reklamodawców Piotrem. Ponoć obawiają się oni tego, co jeszcze powie Justyna - powiedział informator portalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto czytamy, że ze strony Piotra Żyły pojawiła się inny wymóg. Skoczek nie chce, by Justyna Żyła zabierała na plan "Tańca z gwiazdami" ich dzieci. Wszystko wskazuje, że jeśli kobieta zbagatelizuje żądania byłego męża, to para znów spotka się w sądzie. Do tej pory skoczek unikał wszczęcia postępowanie w kontekście możliwego zniesławienia. 

Dziś oboje są osobami publicznymi, co oznacza, że wspólnie muszą być gotowi do przyjmowania większej krytyki społecznej, niż osoby prywatne.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! Pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzucha
  2. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  3. Śmierć w Lidlu. 45-latka zmarła w okropny sposób w dziale z nabiałem
  4. Walduś z Kiepskich zaginął. Rodzina rozpoczęła poszukiwania
  5. "Moja mama jest w szpitalu". Kuba z Rodzinka.pl okłamał wszystkich
  6. Podczas Jaka to melodia nagle okazało się, że jedna z uczestniczek jest nieuleczalnie chora. Widzowie we łzach

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News