Kolejne, szokujące oskarżenia Justyny Żyły. Aż odbiera mowę

Kolejne, szokujące oskarżenia Justyny Żyły. Aż odbiera mowę

Justyna Żyła wyrosła w czasie ostatnich kilku miesięcy na prawdziwą celebrytkę. Była już żona znanego skoczka narciarskiego zasłynęła przez serię szokujących postów, w których opisywała rzekome zdrady męża oraz inne jego przewinienia. Chociaż zdawała się ostatecznie nieco wyciszać, niespodziewanie powróciła z zaskakującym oskarżeniem.

Justyna Żyła przez długi czas pozostawała w całkowitym cieniu znanego męża. Głośno zrobiło się o niej ostatecznie, kiedy w serii postów na Instagramie zdecydowała się opowiedzieć o swych małżeńskich problemach. Kobieta twierdziła między innymi, że mąż porzucił ją oraz dzieci oraz wszedł w romans z inną kobietą. Ostatecznie parze udało się rozwieść w bardzo spokojnych warunkach, czego nie zapowiadało wcześniejsze zachowanie Żyły. Byli małżonkowie szybko porozumieli się w kwestiach majątku oraz opieki nad dziećmi, kończąc sprawę bez orzeczenia o winie.

Justyna Żyła pogodziła się już z medialnym rozstaniem?

W międzyczasie Justyna zdążyła wyrosnąć na prawdziwą celebrytkę. Pojawiła się w odważnej sesji dla magazynu Playboy, stworzyła własny, kulinarny kanał na platformie YouTube, a później zaczęła także prowadzić program telewizyjny, w którym godzi skłócone małżeństwa. Jak sama przyznawała, jej zachowanie tuż po ujawnieniu problemów małżeńskich było podobne do "żałoby", przez którą po prostu musiała przejść. Jednocześnie starała się jednak okazywać, że wspiera swojego byłego męża i dba o to, aby dzieci miały z nim doskonały kontakt. - To co się stało, to się stało. Jedni potrzebują przeżyć taką swoją żałobę, jaką jest rozstanie, bo do tego nawet czasem psychologowie porównują rozstanie, prawda. Jedni siedzą w samotności, płaczą w poduszkę i tak dalej. Ja potrzebowałam się wykrzyczeć, ja nie umiem dusić w sobie - wyznała szczerze Justyna Żyła w wywiadzie udzielonym agencji informacyjnej Newseria.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna Żyła ponownie oskarża byłego męża?

Co ciekawe, widzowie ponownie zarzucili celebrytce, że znów stara się publicznie rzucać oskarżenia pod adresem byłego męża. Do podobnej sytuacji miało dojść na planie programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta". W drugim odcinku serii prowadząca wypowiedziała słowa, które publiczność odczytała jako zarzut wobec Piotra. - Zawsze facet jest winny. Wiecie o tym - stwierdziła bowiem Żyła w rozmowie z uczestniczkami, czym realnie zadziwiła opinię publiczną, zaciekawioną w dużej części jej głośnym, budzącym niemałe emocje formatem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zdjęcie siostry Kożuchowskiej wryło fanów w ziemie! Jak Bliźniaczki, dwie krople wody
  2. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  3. Skandal w „Jaka to melodia?”! Widzowie chcą roznieść Norbiego
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Wojciechowska zrobiła to w tajemnicy przed wszystkimi. Jej córka ma nowe rodzeństwo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News