"Justyna Żyła jest pijana"?! Jej ostatnie komentarze rodzą wiele pytań

"Justyna Żyła jest pijana"?! Jej ostatnie komentarze rodzą wiele pytań Źródło: screen/YouTube/Jastrząb Post

Justyna Żyła znów zaskakuje. Najbardziej kontrowersyjna uczestniczka programu "Taniec z Gwiazdami" skomentowała w mediach społecznościowych wpis swojej kuzynki. Treść jej wpisów budzi wiele wątpliwości.

Justyna Żyła doskonale wie, co to stres. Trema i napięcie towarzyszą jej nieprzerwanie od kilku tygodni, gdy prezentuje swoje taneczne umiejętności przed wymagającymi członkami jury programu "Taniec z Gwiazdami". Najbardziej kontrowersyjna uczestniczka popularnej produkcji telewizji Polsat próbuje opanować emocje, jednak nie zawsze się to udaje.

Tomasz Barański, jej partner taneczny i trener przekonuje publiczność, że Justyna Żyła na treningach tańczy jak prawdziwa petarda, jednak brak doświadczenia w występach scenicznych nie pozwala jej pokazać swoich prawdziwych możliwości na żywo. Jej ostatni występ nie został wysoko oceniony przez jurorów, jednak tym razem krytyka najsurowszej jurorki Iwony Pavlović nie była zbyt ostra.

Justyna Żyła komentuje wpisy swojej kuzynki. Brzmią bardzo dziwnie

Występ w "Tańcu z Gwiazdami" to dla Justyny Żyły bardzo duży wysiłek nie tylko pod względem fizycznym. Nie ma wątpliwości, że dla niedoświadczonej celebrytki jest to również bardzo duże obciążenie psychiczne. Dlatego też była żona Piotra Żyły musi znaleźć swój sposób na relaks. Internauci podejrzewają, że sposobem na odreagowanie stresu może być alkohol.

Dowodem na to miałby być komentarze Justyny Żyły na profilu Izabeli Małysz na Instagramie. Celebrytka wyraźnie pokazała, że tęskni za swoją kuzynką. Zrobiła to jednak w dość nieskładny sposób:

- Slouodko. Aż się tęskni. Aż tak tam się loce (pisownia oryginalna, przyp. red.) - napisała kontrowersyjna uczestniczka programu "Taniec z Gwiazdami".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Justyna Żyła komentuje wpisy kuzynki po alkoholu?

Internauci zaczęli podejrzewać, że Justyna Żyła pisała swoje komentarze pod wpływem alkoholu. Ich treść jest trudna do zrozumienia i z pewnością nie przypomina gwary góralskiej. Nieskładna wypowiedź celebrytki może świadczyć o tym, że alkohol może być jednym z jej sposobów na odreagowanie stresu po występach w "Tańcu z Gwiazdami". 

- Justyna Żyła jest pijana. Po co włącza Internet - pojawił się komentarz internauty na jednym z forum.

- Po tym, jak wstawiła te maskotkę z wiadomością do Piotra już było głośno. Pewnie znów jest pijana - dodaje na Facebooku w jednym z toczących się wątków.

Póki co są to tylko podejrzenia, jednak teoria internautów ma swoje uzasadnienie. Podobne wątpliwości budzą nieskładne komentarze Magdy Gessler w mediach społecznościowych. W tym przypadku internauci również wysuwają teorie, że gwiazda TVN przesadza z alkoholem. Należy się spodziewać, że fani "Tańca z Gwiazdami" będą teraz jeszcze uważniej obserwować poczynania Justyny Żyły.

  1. To, co TVP zrobiło tej dziennikarce jest OBRZYDLIWE! Ta sprawa woła o pomstę do nieba!
  2. MIAŻDŻĄCA przemiana! Znany fryzjer gwiazd kiedyś był gwiazdą gejowskiego porno. Ta historia zetnie was z nóg
  3. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  4. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  5. Nie żyje ważna postać. Każdy z nas zawdzięcza mu bardzo wiele
  6. Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat

źródło: Instagram

 

Następny artykuł