Justyna Żyła najlepiej tańczy z... psem. Zaskakująca teoria internautów

Justyna Żyła najlepiej tańczy z... psem. Zaskakująca teoria internautów Źródło: Instagram - Justyna Żyła

Justyna Żyła wciąż jest krytykowana przez widzów "Tańca z gwiazdami". Nie ukrywają, że kobieta dawno powinna odpaść z programu, bo prezentuje się zdecydowanie najgorzej spośród wszystkich uczestników. Najnowsza teoria internautów jest zaskakująca.

Justyna Żyła po raz kolejny nie popisała się przed kamerami. Była partnerka znanego skoczka narciarskiego wystąpiła w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami" i ponownie zaprezentowała się bardzo słabo. Zdaniem widzów i jurorów, jej taniec był jedynie "poprawny", przez co nie udało jej się zebrać pozytywnych opinii. Niektórzy twierdzą wręcz, że po raz kolejny doszło do kompromitacji.

Po ostatnim wpisie kobiety w mediach społecznościowych internauci stworzyli pewną teorię, która zbiera coraz większą popularność. Zdaniem wielu, kolejne występy celebrytki w programie Polsatu wyglądałyby o wiele lepiej, gdyby zdecydowała się na poważne zmiany. Nie ma żadnych szans na to, że kobieta się na nie zdecyduje, choć użytkownicy Instagrama twierdzą, że wówczas jej taniec mógłby zostać oceniony znacznie lepiej.

Justyna Żyła wciąż krytykowana przez jurorów i widzów

Występ Justyny Żyły w Tańcu z gwiazdami zdaniem internautów jest póki co jednym wielkim nieporozumieniem. Kobieta ewidentnie nie radzi sobie na parkiecie, nie pomaga jej nawet pomoc tak doświadczonego partnera, jakim jest Tomasz Barański. Kolejne odcinki z udziałem pary są surowo oceniane przez jurorów.

Główną przeciwniczką występów Żyły jest Iwona Pavlović, która do tej pory krytykowała ją najczęściej i najbardziej dosadnie. Nie da się ukryć, że popularna "Czarna mamba" nie popiera pomysłu wspierania byłej żony Piotra Żyły, jednak widzowie wciąż doceniają jej wysiłek i swoimi głosami zapewniają jej udział w kolejnych odcinkach.

Justyna Żyła dzielnie znosi krytykę jury oraz internautów. Kobieta dzielnie podchodzi do kolejnych występów i ciężko pracuje nad przygotowaniami, nawet jeśli efekt jest daleki od wymarzonego. Nowe nagranie z udziałem gwiazdy w mediach społecznościowych zdobyło wielką popularność, a internauci stworzyli bardzo interesującą teorię.

Justyna Żyła tańczy z psem

Na zamieszczonym przez celebrytkę nagraniu widać, jak bawi się ze swoim psem, udając taneczną choreografię. Niektórzy zaczęli pisać, że kobiecie taniec wychodzi jedynie z jej pupilem, więc być może to właśnie on powinien zostać jej partnerem tanecznym w kolejnych odcinkach show Polsatu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do takich zmian oczywiście nie dojdzie, jednak możemy być pewni, że Justyna Żyła już niebawem po raz kolejny zaprezentuje się widzom przed kamerami z nową choreografią. Z pewnością po jej następnym występie znów dojdzie do wielu dyskusji w Internecie. Fani Tańca z gwiazdami już teraz nie mogą doczekać się kolejnego odcinka swojego ulubionego programu.

(fot. Instagram)

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. Koszmarny początek. Meghan Markle powtórzyła największy błąd księżnej Diany
  4. Tata nie żyje. Cierpiał
  5. Gigantyczny tatuaż syna Martyniuka przeraża fanów. Tego nikt się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]
  6. "Szajs, dno i metr mułu". Kompromitacja aktorki "M jak miłość"

źródło: Instagram

Następny artykuł