Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy

Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy

Justyna Żyła zakończyła swoją przygodę z programem "Taniec z Gwiazdami". Celebrytka nie zamierza jednak znikać z życia publicznego. Była żona skoczka narciarskiego nadal zamierza prać rodzinne brudy w telewizji.

Justyna Żyła zdążyła się już pogodzić ze swoją klęską w "Tańcu z Gwiazdami". Celebrytka i jej partner Tomasz Barański zostaną zapamiętani jako najgorsza para w historii programu. Mogłoby się wydawać, że była żona skoczka narciarskiego nie będzie już chciała uczestniczyć w życiu publicznym, gdzie ciągle spotykała się z krytyką i hejtem.

Prawda okazuje się jednak zupełnie inna. Justyna Żyła nie ma zamiaru rezygnować z publicznych występów i wiele wskazuje na to, że porażka w tanecznym show jest początkiem jej medialnej kariery. Celebrytka próbowała już swoich sił jako blogerka kulinarna. Teraz powraca, aby prać rodzinne brudy w telewizji. Zamierza robić to publicznie i wcale się z tym nie kryje.

Justyna Żyła powraca z programem "Pierzemy brudy do czysta". Już jutro kolejny odcinek

"Taniec z Gwiazdami" był powodem przerwy w programie "Pierzemy brudy do czysta", który Justyna Żyła prowadziła w stacji Active Family. Nie jest tajemnicą, że celebrytka próbowała swoich sił jako prowadząca show, w którym ludzie chcą rozwiązywać swoje konflikty i oczyszczać rodzinne relacje. Najgorsza uczestniczka hitowego programu telewizji Polsat z wielkim entuzjazmem powraca na plan innej produkcji.

Justyna Żyła pragnie pomagać osobom, które nie wiedzą jak rozwiązać swoje problemy. Celebrytka stara się wysłuchać argumentów obu stron i pomaga zwaśnionym osobom znaleźć wyjście z konfliktowych sytuacji. Była żona skoczka narciarskiego chętnie dzieli się swoimi osobistymi doświadczeniami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy. O tym już w kolejnym odcinku show Justyny Żyły

W najbliższym odcinku programu, który poprowadzi Justyna Żyła, wystąpi skłócone małżeństwo. Sytuacja jest bardzo poważna, ponieważ w grę wchodzi rozwód i sprawa o alimenty. Co więcej, mąż oskarża żonę o kradzież 20 tysięcy złotych. Kobieta nie chce dopuścić do rozstania i dlatego zwróciła się o pomoc do Justyny Żyły. 

Już 9 kwietnia (wtorek) o godz. 19:15 w stacji Active Family będzie można obserwować publiczne pranie brudów w wykonaniu skłóconej pary. Active Family, w której można obserwować Justynę Żyłę, jest telewizją lifestyle’ową nadającą od 2013 roku. Jest dostępna na platformie nc+ oraz w sieciach kablowych: Toya, Netia, Orange, Inea, Jambox, a także w blisko stu sieciach lokalnych operatorów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News