Co na to Piotr Żyła? Justyna opowiedziała właśnie o idealnym mężczyźnie, wbiła mu szpilę?

Co na to Piotr Żyła? Justyna opowiedziała właśnie o idealnym mężczyźnie, wbiła mu szpilę? Źródło: Youtube.com/Tomasz Niecik

Justyna Żyła coraz śmielej poczyna sobie w świecie show-biznesu. Góralka usilnie chce oderwać się od swojego byłego męża Piotra Żyły. Media śledzą dziś każdy ruch kobiety, nie szczędząc pytań o ideał męskości. Celebrytka niechętnie wypowiada się w tym temacie, niemniej pozwoliła sobie na krótki komentarz. Zdradziła, jaki powinien być jej idealny mężczyzna.

Justyna Żyła skupia się dziś na wielu projektach. Żyjąca do tej pory w cieniu kobieta wybija się w show-biznesie, korzystając ze swoich "pięciu minut". Czas i ewentualne osiągnięcia pokażą, czy kobieta zagości na dłużej w sferze medialnej.

Justyna Żyła o ideale mężczyzny. Co na to były mąż?

Kobieta nie przestaje wzbudzać kontrowersji. Wielu internautów jest zdania, że wybiła się sztucznie, rozdmuchując kryzys małżeński, który zakończył się rozwodem pary. Będąca w trudnej sytuacji rodzinnej Żyła postanowiła nie poddawać się. 

Zaczęła od kanału kulinarnego na Youtube. W międzyczasie kobieta zdecydowała się na rozbieraną sesję dla Playboya, czy udział w "Tańcu z Gwiazdami". Wystąpiła gościnnie w teledysku disco polo u Tomasza Niecika.

Dziś najwięcej emocji wzbudza udział Żyły w "Tańcu z gwiazdami". Kobieta rozpycha się w show-biznesie próbując wywalczyć swoje miejsce. Nie ma łatwo - gdy emocje i koloryt sceny opadnie, wraca do domu, w którym wychowuje dwójkę dzieci. 

Pytana o męski ideał i cechy, które musiałby mieć potencjalny kandydat Justyna Żyła odpowiada dziennikarzom, że jest jeszcze za wcześnie na takie dywagacje. Przyciskana przez "Super Express" celebrytka odpowiada, że póki co nie myśli o miłości.

- Jeszcze dajmy sobie czas - czytamy.

Z drugiej strony zdobyła się na szczere wyznanie. Wspomniała cechy, jakie powinien mieć oczekiwany przez nią partner. Jej słowa wybrzmiewają zaskakująco.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na pewno musiałby być zabawny, inteligentny, zorganizowany. Chyba tyle - powiedziała dziennikarzom.

Czy taka deklaracja nie jest przypadkiem pstryczkiem w stronę byłego męża? O ile do jego "śmieszków" i "dowcipów" przywykły tysiące, to nie da się ukryć, że niektóre osoby odnosiły wrażenie, że nie jest najbardziej rozgarniętą osobą. Nadmieńmy, że dziś Piotr Żyła w niczym nie przypomina już zawodnika sprzed dwóch, czy trzech lat. Spoważniał, prezentuje inny styl, inaczej wypowiada się przed kamerami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Julia Wieniawa pokazała się w bikini! Zemdlejecie z wrażenia. Ma IDEALNE ciało!
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  4. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza
  5. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł