Partner Żyły wyjawił prawdę o jej umiejętnościach tanecznych. Gorzkie słowa

Partner Żyły wyjawił prawdę o jej umiejętnościach tanecznych. Gorzkie słowa Źródło: YouTube/Polsat

Justyna Żyła walczy obecnie o zwycięstwo w popularnym Tańcu z gwiazdami. Blogerka do tej pory nie radzi sobie jednak najlepiej, przez co spotyka się z bardzo surowymi, krytycznymi opiniami internautów oraz jurorów. W gorzkich słowach o umiejętnościach tanecznej partnerki wypowiedział się ostatecznie także Tomasz Barański.

Justyna Żyła stara się jak najlepiej pokazać na parkiecie Tańca z gwiazdami, jednak w pierwszych dwóch odcinkach nowej serii nie poszło jej najlepiej. Blogerka została stanowczo skrytykowana, a szczególnie negatywnie o jej postępach wypowiadała się na wizji Iwona Pavlović.

Justyna Żyła w ogniu krytyki po występach w Tańcu z gwiazdami

- Aż przełykam ślinę. Mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa! Moje ciało krzyczy. Jestem zaskoczona. Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane. Masakra - powiedziała jurorka w pierwszym odcinku programu.

Podczas drugiego występu Żyły było już nieco lepiej, jednak wciąż nie na tyle dobrze, aby jurorzy zdecydowali się ją wyróżnić. Ostatecznie gwieździe udało się dzięki głosom fanów pozostać w programie, więc oglądać będzie ją można na parkiecie także w trzecim odcinku show.

Gorzkie słowa Tomasza Barańskiego o tańcu partnerki

Ostatecznie o tanecznych umiejętnościach Justyny Żyły zdecydował się wypowiedzieć także jej nauczyciel oraz partner, Tomasz Barański. Opinia tancerza na temat postępów uczestniczki okazała się niestety bardzo gorzka. Dość przykre są także jego wspomnienia z pierwszego wspólnego treningu.

- Byłem wielce zaskoczony. Było widać, że nie miała do czynienia z tańcem, większym wysiłkiem fizycznym. Widać to po postawie, po ruchu, pracy mięśni, ale teraz jest już drugi miesiąc i jest bardzo duża poprawa. Mam nadzieję, że ten taniec albo w ogóle jakaś aktywność zostanie z nią już na zawsze, że zrozumie, że to jest bardzo przydatne w życiu - powiedział Barański, próbując zakończyć swoją gorzką wypowiedź w dość dyplomatyczny sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatecznie tancerz odniósł się także do jednego z najpoważniejszych zarzutów, jakie pod adresem Żyły wysunęła Iwona Pavlović. Skomentował słowa o tym, że jego partnerka nie ma rzekomo pamięci tanecznej.

- Ciężko, ciężko z tą pamięcią. Ona dużo rzeczy w życiu sobie zapisuje. Mówi, że jest tak zorganizowana, ma wszystko pooznaczane bardzo ładnie. Ale myślę, że taką pamięć można wypracować i już jest o wiele, wiele lepiej. Dużo więcej figur robimy w tych tańcach - wyznał Barański, wyraźnie licząc na szybkie postępy swej partnerki.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  3. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News