Justyna Żyła o rozwodzie Wiśniewskich. Zaskakujące słowa "ekspertki"

Justyna Żyła o rozwodzie Wiśniewskich. Zaskakujące słowa "ekspertki" Źródło: Youtube.com/Wideoportal

Justyna Żyła utrzymuje przyjacielskie relacje z Dominiką Tajner. Obie panie zżyły się rywalizując w trwającej właśnie edycji "Tańca z gwiazdami". Wszystko wskazuje, że obie pójdą dalej przez życiem z bagażem rozwodu. Jak sprawę medialnego rozstania Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego skomentowała była żona skoczka narciarskiego?

Justyna Żyła jest po rozwodzie, o którym przed rokiem szeroko rozpisywały się media. Wszystko wskazuje, że podobny los spotyka właśnie Dominikę Tajner-Wiśniewską. Media kolorowe co chwila donoszą o końcu małżeństwa Dominiki i Michała Wiśniewskiego.

Justyna Żyła sama to przeszła. Co powiedziała o kryzysie w związku Wiśniewskich

Obie panie połączyły związki ze znanymi osobistościami, ale i... ostatnia edycja "Tańca z gwiazdami". Dominice nie było dane przejść do kolejnych odcinków. Zamiast powrotu do domowych pieleszy kobieta mierzy się dziś z potężnym kryzysem, napompowanym - a jakże - w mediach społecznościowych. O rozejściu się pary i wyliczaniu kolejnych żon Michała Wiśniewskiego mówi się dzisiaj non stop.

Niezależnie od dalszych losów pary, Dominika Tajner może liczyć na słowa wsparcia Justyny Żyły. To właśnie żona lidera "Ich Troje" - jak wspomina Pomponik.pl - pomagała Żyle w aklimatyzacji w Warszawie. Wielość projektów, w które zaangażowana jest Justyna Żyła sprawia, że w słynącej z tempa życia stolicy przyda się bliska i oddana osoba.

Tym bardziej zaskoczyła Żyłę wiadomość o rozpoczęciu procedury rozwodowej w związku Wiśniewskich. Z drugiej strony sama Żyła poczuła już na własnej skórze, czym kończy się puszczenie w eter informacji o kryzysie w małżeństwie. Sławni partnerzy przyciągają media niczym magnes, a tym samym miliony odbiorców, zainteresowanych prywatnym życiem gwiazd. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Żyła po stronie Tajner

Była żona skoczka niechętnie dzieli się przemyśleniami odnośnie kryzysu, który ma skończyć się rozwodem Wiśniewskich.

- Nie chciałabym się na ten temat wypowiadać, bo to są sprawy prywatne Dominiki. Będę ją wspierać w tych trudnych chwilach. Może na mnie liczyć - powiedziała w jednym z wywiadów.

Justyna Żyła wie co mówi. Sama przeszła przez rozwód w blasku fleszy i skandalu. Zapytana o sposób na poradzenie sobie z kryzysem, odpowiedziała, że starała się po słynnych wpisach nie zaglądać do sieci.

- Starałam się nie czytać tego, co piszą media, starałam się robić swoje. Wiadomo, że to nie było łatwe, ale jakoś udało mi się wyjść z tego wszystkiego - podsumowała Justyna Żyła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

źródła: Pomponik, Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News