justyna żyła_po
yt/UwaŻyła
Anna Maria Guziewska - 12 Grudnia 2018

Justyna Żyła znowu udzieliła wywiadu o Piotrze. Opadną wam ręce...

Justyna Żyła postanowiła odpowiedzieć na pytania dziennikarzy w sprawie relacji ze swoim byłym mężem. Fani kobiety na bieżąco obserwują doniesienia o niej i jej mężu, sprawdzając, czy jest szansa na ocieplenie. To, co powiedziała, może wielu zszokować.

Justyna Żyła wie, w jaki sposób zwrócić na siebie uwagę. Teraz pojawiła się na imprezie Playboya "Samochód roku". Dziennikarze korzystając z okazji, postanowili sprawdzić, co się zmieniło w jej życiu od dnia rozwodu. Celebrytka opowiedziała o relacjach z Piotrem i bólu, który sprawiają jej... internauci.

Justyna Żyła po rozwodzie. Co powiedziała o swoim byłym mężu?

Na początku została zapytana o to, jak się odnajduje w świetle fleszy. Kobieta zauważyła, że wciąż się spotyka z negatywnymi opiniami, które niekiedy mocno ją bolą. - Zdania zawsze są podzielone na różne tematy. Mamy kogoś za sobą, mamy kogoś przeciw sobie. Ale generalnie jest tak, że staram się nie czytać niektórych komentarzy. Czasami jak pojawi się jakiś artykuł wyssany z palca, typu: że pisze książkę o skoczkach i tak dalej – to sama to dementuję na swoim Instagramie. Nie chcę tego robić, bo bym nagminnie musiała wstawiać jakieś prostujące informacje - przyznała Żyła. Góralka powiedziała także o tym, że nierzadko niełatwo jej przejść wobec ataków internautów. Jak wyznała, choć wygląda na twardą, musi dać sobie czas, by przełknąć krytykę. - A niektóre komentarze, w szczególności osób, które mnie nie znają, a piszą negatywnie… Powiem tak: wyglądam na twardą góralkę, ale później jakiś czas to siedzi jednak w człowieku - stwierdziła zasmucona. Gdy media przyłapały ją pod skocznią, gdzie występował Piotr Żyła, pojawiła się plotka, że między dwojgiem doszło do pojednania. Niektórzy zwiastowali zawieszenie broni, inni wróżyli wielki powrót pary. Justyna jednak o mężu wypowiedziała się dość neutralnie. - To, że my kibicujemy i zawsze wspieramy, to jest naturalne. Ja nie wiem, czemu ludzie robią z tego jakąś sensację, bo ja pojawiałam się zawszę, bez względu na wszystko. Myślę, że pojawiać się będę, bo nasz syn też skacze na nartach, córka jeździ już bardzo dobrze i dla mnie to jest takie naturalne, że jeżeli ojciec jest na przykład na zawodach na miejscu, dlaczego miałabym dzieciaków nie zabrać? - zapytała retorycznie, sugerując, że waśnie między dwojgiem nie powinny wpływać na relacje z dziećmi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneHoroskop chiński 2019: Oczekujesz wielkich zmian? Przyszły rok będzie wyjątkowy!Czytaj dalej

Żyły plan na karierę

Justyna Żyła chciałaby rozpocząć karierę. Jej plan jest prosty: ma dostać program w jednej z telewizji, a producenci podobno są zachwyceni wizją współpracy z byłą żoną Piotra. W tym również może pomóc ojciec jej dzieci. - Myślę, że jeżeli przyjdzie jemu (Piotrowi Żyle - przepis red.) kiedyś przyprowadzić dzieci i mi kibicować, to byłoby w drugą stronę tak samo - powiedziała góralka, ucinając spekulację nad ewentualnym powrotem pary do siebie. Okazuje się, że Justyna zreflektowała dotychczasowe doniesienia i postanowiła nieco złagodzić wizerunek. O byłym mężu mówi już tylko dobrze. Jest to zaskoczeniem dla wielu, którzy sądzili dotąd, iż była żona skoczka narciarskiego będzie do bólu forsować sprawę kryzysu małżeńskiego, jako start do ogólnopolskiej kariery.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka gwiazda disco polo nie żyje? Opublikowano zadziwiające oświadczenie
  2. Gwiazda Przyjaciółek zdradziła wielkie zmiany w serialu! Wszystko przed premierą
  3. Światowa gwiazda poprosiła Jackowskiego o pomoc! Tragiczne doniesienia
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych par
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziesz w szoku
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News