Żyła wykorzystana i upokorzona. Ostateczny cios zadał Niecik, który nagrał z nią teledysk

Żyła wykorzystana i upokorzona. Ostateczny cios zadał Niecik, który nagrał z nią teledysk Źródło: youtube.com/Tomasz Niecik

Justyna Żyła nie ma za sobą łatwego okresu. Mimo że była żona Piotra Żyły wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", to nie przysporzył on jej dużej ilości fanów. Ostateczny cios w sprawie dyskusji nad postacią gwiazdy zadał Tomasz Niecik, który zdawał się mieć pozytywne nastawienie co do postaci celebrytki, a nawet nagrał z nią teledysk. Takich słów kobieta nie mogła się spodziewać.

Justyna Żyła może powoli żałować swojego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Była żona Piotra, która została zaproszona przez telewizję Polsat do udziału w tanecznym widowisku, była wielokrotnie krytykowana przez jury produkcji, jak też samych fanów, którzy nie mogli uwierzyć w aż tak słabą jakość popisów tanecznych celebrytki. Ostateczny cios gwieździe postanowił zadać jej kolega - Tomasz Niecik, z którym miała okazje współpracować przy okazji najnowszego teledysku gwiazdora disco-polo. Te słowa będą się śniły Żyle po nocy.

Justyna Żyła atakowana przez Niecika "To nie moja bajka"

Powodem krytyki, jaką usłyszała Żyła ze strony swojego dawnego współpracownika, są zagadnienia dotyczące jej życia prywatnego gwiazdy "Tańca z Gwiazdami". Przypomnijmy, że po raz pierwszy o Justynie Żyle zrobiło się głośno w polskim show-biznesie, gdy ta za pomocą swoich mediów społecznościowych "prała brudy" na temat swojego małżeństwa. Mimo że Niecik wiedział, w jakiej sytuacji jest była żona sportowca, to nie przeszkodziło mu to uczynić z kobiety gwiazdy swojego ostatniego teledysku, promującego piosenkę "Gdzie Ci Herosi". Po tym, jak jego była współpracownica przestała brać udział w show telewizji Polsat, muzyk postanowił powiedzieć co myśli o jej życiu prywatnym.

- Zrobiło mi się jej szkoda. Jest świeżo po przejściach, lansuje się na tym. To nie moja bajka - powiedział Niecik w wywiadzie z portalem Pudelek.

Kolejny spór Żyły z Niecikiem

Słowa Niecika mogą być brane jako pokłosie ostatniego sporu między gwiazdorem disco-polo a celebrytką. Chodzi bowiem o piosenkę "Gdzie Ci Herosi". Według znajomych Justyny Żyły, była żona skoczka narciarskiego została oszukana przez piosenkarza, który miał jej obiecać, że klip będzie miał swoją premierę w maju, wówczas, gdy sam piosenkarz umieścił go na swoim kanale YouTube po jednym z odcinków "Tańca z Gwiazdami", w którym popisy taneczne kobiety zostały wyjątkowo źle ocenione. Piosenkarz wtedy wyznał, że miał prawo do takiego działania i nie musiał informować Żyły o swoich zamiarach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To jest moje przedsięwzięcie i ja decyduję, kiedy wypuszczam moje klipy do sieci. Akurat tak się złożyło, że Justyna zatańczyła, a następnego dnia pojawił się teledysk. Kręciliśmy go już dawno temu. Zawsze robiłem tak, że wypuszczałem w świat klip, kiedy był na spokojnie zmontowany. Trzeba się liczyć z tym, że jak celebrytka decyduje się na udział w takim projekcie, to ludzie będą o tym mówić. Zaproponowałem Justynie udział w klipie, bo mi jej było szkoda, jest poszkodowaną kobietą z dwójką dzieci. Za udział w teledysku dostała wynagrodzenie. Uważam, że tekst piosenki pasuje też do jej sytuacji. Chciałem ją dobrze pokazać - mówił Tomasz Niecik w rozmowie z Wirtualną Polską.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Przygotujcie chusteczki! Znana polska piosenkarka była ofiarą przemocy domowej. Partner miał ją katować
  3. Ślub zamienił się w koszmar przez księdza. Skandaliczna decyzja duchownego
  4. Wnuczek niewyobrażalnie skrzywdził babcię 127 razy. Ona o niczym nie wiedziała
  5. Doskonale, tak wystylizowane paznokcie przebijają nawet hybrydę! Są super dla słabych pazurków

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News