Justyna Żyła nie wytrzymała! Ujawniła dlaczego to wszystko robi

Justyna Żyła nie wytrzymała! Ujawniła dlaczego to wszystko robi

Justyna Żyła niemal z dnia na dzień stała się prawdziwą celebrytką. Niektórzy zarzucają jej, że promuje się na nazwisku męża, inni podglądają jej rozwijającą się karierę z ciekawością. Spotykająca się z opiniami hejterów na każdym kroku, teraz postanowiła im odpowiedzieć.

Justyna Żyła postanowiła odpowiedzieć hejterom, którzy od pewnego czasu dotkliwie komentują działalność kobiety. Żona Piotra Żyły postanowiła rozpocząć działalność z blogiem kulinarnym, w nazwie którego (celowo) wkradł się błąd ortograficzny. "UwaŻyła" to najnowszy pomysł świeżej celebrytki, który miał być sposobem na zerwanie z łatką: "byłej sławnego męża". Internauci szybko wytknęli kobiecie błąd.

Justyna Żyła pod presją hejterów. Co im odpowiedziała?

Żona sławnego i nagradzanego skoczka stała się sławna na początku tego roku, gdy okazało się, że... rozstaje się z mężem. Później postanowiła założyć bloga kulinarnego i kanał na YouTubie, by zacząć odrębną karierę, która mogłaby przynieść jej sukces, już bez męża. Fani Piotra zauważają, że skoro postanowiła się z nim rozstać, nie powinna podpisywać się jego nazwiskiem. Justyna Żyła odpowiedziała im na oskarżenia. Według celebrytki zarówno ona, jak i jej mąż przez 12 lat wspólnie pracowali na sukces Piotra. Justyna Żyła - w rozmowie z magazynem Flesh - podkreśliła swoją rolę w zdobyciu sukcesu przez męża. Czy miała rację? Bezsprzecznie życie z zawodowym sportowcem nie jest łatwe. Dylematy, nieobecność, wytężona praca i wspieranie aktywnego partnera mogą być dotkliwe dla drugiej osoby. Jednak przypisywanie zasługi - jakoby jej działanie miało być tak samo ważne, jak zaangażowanie Piotra, wydają się lekko przesadzone. Ostatnie skandale wokół sławnej (ex)pary podkreślają, że Justyna Żyła chciała od dawna rozpocząć własną karierę, a nazwisko męża pomogło jej w tym bezsprzecznie. Pasję do gotowania przeniosła do Internetu i chce zacząć się dzielić nią z fanami. Miejmy nadzieję, że kobiecie uda się oderwać od plotek i spekulacji na temat jej życia prywatnego.  1. Fanki zmasakrowały Annę Lewandowską!"Ale z ciebie flejtuch"
  2. Kaczyńska wyśmiana przez internautów. Wkurzyła się na... kibel
  3. "Kaczyńska samotna jak smoleńska brzoza". Wściekli Polacy zmasakrowali Martę!
Następny artykuł