Justyna Żyła
Fot. Instagram / Justyna Żyła
Wiadomości Pikio - 18 Grudnia 2018

Justyna Żyła znowu dolewa oliwy do ognia! "Piotr jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZĄ osobą na świecie"

Justyna Żyła przeszła w ostatnim czasie życiową metamorfozę, w wyniku której męża zamieniła na sławę. Od momentu opublikowania przez nią wpisu, w którym wyjawiła, że mąż ją zdradza, stała się prawdziwą gwiazdą. Kobiecie zaproponowano już nawet własny program telewizyjny, w którym będzie skupiać się na "praniu brudów" nieszczęśliwych małżonków.

Justyna Żyła nie oszczędza swojego byłego męża. Najpierw zarzucała mu zdrady i kłamstwa, później wypominała wszelkie złe cechy. W ostatnim czasie kobieta nieco wyhamowała, a zamiast nieprzyjemnych wpisów pojawiły się wspomnienia ze ślubu oraz dopingowanie Piotra. Jej ostatni wpis jest jednak prawdziwym szokiem.

Piotr Żyła nie miał wsparcia u własnego ojca

Justyna Żyła o mrocznych stronach Piotra oraz ich małżeństwie powiedziała już chyba wszystko. Teraz kobieta zdecydowała się na kolejne szokujące wyznanie, w którym atakuje... ojca skoczka. Wypomniała mu, że ten nigdy nie okazywał odpowiedniego wsparcia, którego Piotr tak bardzo potrzebował. - Rusza ...Mój pierwszy program czekam na hejty ,buziaki activfamilly....tak na mężu dzieki niemu bez niego (specjalnie nie ma przecinkow )góralka na klatę przyjmie weźmie wszytko ..ok wezmę zawsze to robiłam,wspierałam męża,dopingowałam, motywowałam...nawet wtedy kiedy jego najbliższa osoba jaka jest rodzic ..ojciec ..mówił nie nadajesz się nie umiesz skakać [pisownia oryginalna] - można przeczytać na Instagramie Justyny. Internauci wypominają kobiecie, że zamiast prać brudy, mogłaby udać się na lekcje języka polskiego. - Proponuję jednak najpierw korepetycje z polskiego... - można przeczytać w sieci.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Justyna Żyła szokująco o Piotrze. To najbliższa jej osoba

Jak się okazuje, była żona skoczka potrafiła zrobić dla swojego męża naprawdę wiele, nawet, jeśli wiązałoby się to z życiem w niezgodzie z własnym teściem. Justyna wyznała, że Piotr jest najbliższą jej osobą i nigdy nie mogła patrzeć na to, jak traktuje go ojciec. Aby zsolidaryzować się z ukochanym, postanowiła nie rozmawiać z jego ojcem. - Stając w obronie najbliższej mi Osoby ...nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące .w końcu ma ta swoje swoją galerie pucharów Piotrka ok ale sa ludzie równi równiejsi i szkoda ze moje dzieci maja tylko jednych dziadków Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejsza osoba na świecie ..Jest mi naprawdę przykro czytając komentarze posty i artykuły ,zmienił partnerkę lepiej skacze dobrej nocy .Nie wszytko jest takie kolorowe jak by miało byc a szkoda [pisownia oryginalna] - szokująco wyznała. Czy szykuje się nowy konflikt na linii Justyna Żyła - były teść?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zagrała w filmie „Smoleńsk”. Została za to brutalnie pobita przez słynnego aktora
  2. Pokochaliśmy go za Pitbulla, Botoks, Kobiety mafii. Właśnie pożegnał się z fanami
  3. Fani Na Wspólnej zastygli w przerażeniu! Uwielbiana postać zaginęła w tragicznych okolicznościach
  4. Córka Beaty Tyszkiewicz w centrum potężnego skandalu! Co na to jej schorowana matka?!
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News