Po rozwodzie Justyna Żyła dostała majątek! Wielu jej pozazdrości

Po rozwodzie Justyna Żyła dostała majątek! Wielu jej pozazdrości Źródło: youtube.com/telemagazyn

Justyna Żyła zaistniała w świadomości szerokiej publiczności głównie dzięki kryzysowi w swoim byłym małżeństwie. Jej związek ze znanym skoczkiem narciarskim ostatecznie zakończył się rozwodem, co oczywiście niosło ze sobą odpowiedni podział majątku. Celebrytka nie ma na co narzekać, a wiele osób może jej tylko pozazdrościć.

Justyna Żyła bardzo mocno wypromowała się na swoich problemach małżeńskich. Niemalże przez cały zeszły rok trwała telenowela, w której była żona Piotra Żyły publicznie przedstawiała tajemnice ich podupadającej więzi rodzinnej. Wszyscy zastanawiali się, kiedy w końcu dojdzie do zakończenia tej całej historii. Po kilku miesiącach media zostały poinformowane, że związek Justyny i Piotra oficjalnie się zakończył. Para rozeszła się podobno w nienajgorszej atmosferze i ugodowo podzieliła swój wspólny majątek. Na skutek tego uczestniczka kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" otrzymała na własność posiadłość, której zwala z nóg.

Justyna Żyła po rozwodzie otrzymała wielki majątek

Działania Justyny Żyły od samego początku załamania jej relacji małżeńskich budziły spory niesmak wśród pokaźnej części społeczeństwa. Dochodziło bowiem do takich sytuacji, że publicznie udostępniała rzekome dowody na zdradę swojego męża. Nie zabrakło również innych oczerniających go słów i sytuacji. Czasami pojawiało się światełko w tunelu, kiedy Justyna Żyła zmieniła ton swojej narracji. Stawiała się na przykład na zawodach, gdzie ochoczo kibicowała Piotrowi, czym nie omieszkała się oczywiście pochwalić na swoim instagramowym profilu. Koniec końców oboje stwierdzili jednak, że dalsza wspólna droga nie ma już więcej sensu. W listopadzie ubiegłego roku media obiegła wiadomość, że Żyłowie zdecydowali się na rozwód. Sprawa miała zostać zakończona w dosyć polubowny sposób, a podział majątku przebiegł bardzo sprawnie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na skutek rozstania, była żona Piotra Żyły otrzymała na własność ich dotychczasową wspólną posiadłość. Według informacji medialnych, wartość samego domu znajdującego się w Wiśle opiewa na milion złotych. Tak pięknego miejsca do dalszego wychowywania dzieci może jej zapewne pozazdrościć niejedna gwiazda zdecydowanie większego kalibru. Skoczek narciarski otrzymał oczywiście prawo do odwiedzania swoich dzieci. Może spotykać się z nimi dwa razy w ciągu tygodnia, oraz zabierać je do siebie w co drugi weekend. Oczywiście jeśli nie jest wówczas na zawodach sportowych. justyna żyła dom2 instagram.com/justynazyla/ justyna żyła dom instagram.com/justynazyla/ ZOBACZ TAKŻE
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  3. Lista silnie rakotwórczych produktów z Lidla, Biedronki i innych sklepów. Nowotwór zabija 
  4. Robi się ciekawie! Dług Kaczyńskiego będzie na sprzedaż? 
  5. Młoda matka zachorowała na raka. Uważa, że z własnej winy 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pomponik
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News