Justyna Żyła lansuje się na sprawie rozwodowej

Justyna Żyła lansuje się na sprawie rozwodowej

Justyna Żyła chce zwrócić na siebie uwagę. Burzliwy związek skoczka narciarskiego i jego (dziś już) sławnej żony, dobiega końca. Właśnie ruszyła sprawa rozwodowa.

Justyna Żyła wbrew oczekiwaniom, nie wzbudziła sympatii mediów, które coraz częściej biorą stronę Piotra. Skoczek narciarski, zdaniem swojej żony, dopuścił się zdrady i zaniedbywał obowiązki rodzicielskie. We wtorek odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa pary.

Justyna Żyła o rozwodzie. Co powiedziała fanom?

Po rozbieranej sesji dla "Playboya" i próbie pokazania talentu kulinarnego, teraz Justyna Żyła postanowiła o sprawie rozwodowej poinformować z pomocą mediów społecznościowych. Z pewnością fani zapamiętają jej komentarz na długo. - Jeden z gorszych dni w życiu. Trzymajcie kciuki - napisała na Instagramie. Fani celebrytki wspierają Żyłę od momentu oficjalnego rozstania z mężem. Inni jednak zauważają, że jej zachowanie jest przejawem braku taktu i że swoich prywatnych sprawach nie powinna informować za pomocą Internetu.

Kulisy rozstania małżeństwa Żyłów

O konflikcie między Piotrem Żyłą a jego żoną zaczęło być głośno, gdy ta poinformowała w mediach społecznościowych o ich konflikcie. Piotrowi zarzuciła zdradę i lekceważący stosunek do rodzicielstwa. Gdy zaczęło być o niej głośno, zdecydowała się rozruszać swoją własną karierę i otworzyła kanał na YouTubie, gdzie zamieszcza przepisy i uczy gotować. W międzyczasie pojawiła się nago na okładce męskiego magazynu, chwilę później zaczęła "bywać" na salonach. Dzięki takiemu zachowaniu natychmiast zaczęły mówić o niej wszystkie tabloidy. Menadżerka Justyny Żyły potwierdziła informację o tym, że odbyła się już pierwsza sprawa rozwodowa pary. Podobno jest na tyle skomplikowana, że odbędzie się jeszcze kilka spotkań w sądzie. To Piotr złożył dokument rozwodowy. Podobno nie wytrzymał napięcia, jakie towarzyszyło parze przez niekończące się komentarze i spekulacje w mediach.

Justyna Żyła odpiera zarzuty

Niedawno fani Piotra skierowali przeciwko Justynie zarzuty, że kreuje się na nazwisku męża. Ta natychmiast zabrała głos i stwierdziła, że na sukces męża pracowała tak samo jak on. Przez dwanaście lat brała czynny udział w rozwoju jego kariery, z jednej strony przejmując całkowicie obowiązki domowe, z drugiej wspierając go podczas udziału w zawodach. I tutaj, początkująca influencerka zaznaczyła, że ma prawo korzystać z nazwiska męża tak samo jak i on. Nie wszyscy się jednak zgodzili z tą tezą. Natychmiast pojawiły się głosy krytyki, które nie cofnęły Żyły przed rozwojem własnej, internetowej kariery. Kobieta rozkręca kanał na YouTubie, gdzie pokazuje fanom regionalną kuchnię. Na razie nie pojawiła się data potwierdzająca drugą rozprawę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piotr Żyła pierwszy raz przerywa milczenie! Ujawni WSZYSTKO
  2. Piotr Żyła komentuje wybryki żony! Nie wytrzymał
  3. Anna Lewandowska zdemaskowana? Lekarz twierdzi, że przeszła zabiegi
Następny artykuł