Justyna Żyła może zarobić grubą kasę, jest jeden warunek. Posunie się do tego?

Justyna Żyła może zarobić grubą kasę, jest jeden warunek. Posunie się do tego? Źródło: Youtube.com/Wąsikowska SE

Justyna Żyła jest swojego rodzaju objawieniem medialnym ostatnich miesięcy. Jej błyskawiczna kariera była równie szybka, co kontrowersyjna. Wiele osób zadawało sobie pytanie, czy po odpadnięciu z "Tańca Gwiazdami" celebrytka zdecyduje się na pozostanie w show-biznesie. Jak się okazuje, ma już pewne konkretne plany.

Justyna Żyła w ostatnim czasie wzbudza ogromne kontrowersje. Osoby zainteresowane polskim show-biznesem podzieliły się w opinii co do postawy byłej żony polskiego skoczka narciarskiego. Jej bardzo szybka kariera, zwłaszcza promocja wizerunku w mediach społecznościowych, doprowadziły ją do udziału w "Tańcu z Gwiazdami", który tylko zwiększył jej popularność. Wiele osób zastanawiało się - czy to z nadzieją czy niepokojem - na jaki krok zdecyduje się po odpadnięciu z programu. Pojawiły się informacje, że kobieta zamierza zakończyć warszawską przygodę i wrócić do siebie, w góry.

Jak się okazuje, to nie do końca prawda. Nie tak trudno zrezygnować z możliwości zarobienia dużych pieniędzy oraz zyskania ogólnopolskiej sławy. Zaledwie Justyna Żyła postanowiła wrócić do domu, już miała kilka propozycji kolejnych kontraktów. Niektóre z nich mogą dać jej naprawdę duże zarobki. Musi tylko zdecydować się na jeden krok. Jej fani zastanawiają się, czy się do tego posunie.

Justyna Żyła zdecyduje się na pozostanie w show-biznesie? Wystarczy jedna decyzja

Warszawski świat show-biznesu z pewnością daje możliwość spełniania marzeń. Nic tak tego nie umożliwia jak duże pieniądze, które z pewnością można tam uzyskać. Pomimo tego, że Justyna Żyła ma w przeważającej mierze dość negatywną opinię w polskim społeczeństwie, niezaprzeczalnym faktem jest, że w bardzo krótkim czasie stała się znana w całym kraju.

Właśnie dlatego otrzymuje mnóstwo ofert od organizacji zajmujących się reklamą. Pojawiają się informacje, że na jeden kontrakt Justyna Żyła mogła się już zdecydować i właśnie są negocjowane jego warunki. Drugą stroną ma być znana firma kosmetyczna, jednak w chwili obecnej nie wiadomo ani co to jest za firma, ani tego o jakie pieniądze toczy się gra.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli była żona Piotra Żyły zdecydowałaby się na taki krok, w bardzo krótkim czasie mogłaby zarobić więcej pieniędzy niż przez całe swoje życie. Wiadomym faktem jest, że niewiele rzecz we współczesnym świecie jest tak opłacanych, jak właśnie udział w reklamach. Internauci zastanawiają się, czy już wkrótce nie stanie się najbogatszą góralką w Polsce, a jej twarz będzie widniała na co drugim produkcie w Rossmannie.

Sama celebrytka nie kryje, że rozważa przyjęcie niektórych propozycji, które otrzymuje. Jednak jej prywatnym marzeniem jest powiązanie swoich dróg z czynnością, w której czuje się najlepiej - z gotowaniem. Jeśli jej kariera będzie dalej rozwijać się w takim tempie, niewykluczone, że za kilka lat zostanie okrzyknięta nową Magdą Gessler.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Szaflarska zostawiła po sobie ogromny majątek. Kto odziedziczy 7-cyfrową sumę?
  2. Mama Anny Popek miała poważne problemy zdrowotne? „Całkiem opadła z sił”
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News