Odbiera mowę, tak Kamil Stoch tańczył na ślubie Kubackiego. Justynę Żyłę zamuruje, gdy to zobaczy

Odbiera mowę, tak Kamil Stoch tańczył na ślubie Kubackiego. Justynę Żyłę zamuruje, gdy to zobaczy Źródło: .

Justyna Żyła będzie pod wrażeniem, gdy zobaczy popisy taneczne kolegi jej byłego męża. Kamil Stoch na weselu Kubackiego zdecydował się zaprezentować swoje taneczne umiejętności przed wszystkimi gośćmi. Czegoś takiego nikt się nie podziewał.

Justyna Żyła zaniemówi, gdy zobaczy taneczne poczynania Stocha. Skoczek dał prawdziwy pokaz swojego tańca, który podziwiali nie tylko wszyscy goście, ale i wielu internautów. Kamil zaskoczył wszystkich tym, jak potrafi wywijać na parkiecie, a filmik wyciekł do sieci.

Justyna Żyła pozazdrości mu talentu? 

Kamil Stoch był ostatnio gościem na weselu Kubackiego. Skoczek wziął udział w wyjątkowej niespodziance, dla wszystkich zgromadzonych na sali osób. Trzykrotny mistrz olimpijski oraz kilkoro jego znajomych wykonali niezwykle zabawny układ taneczny, przysparzając tym samym wiele frajdy innym. Choć Kamil na parkiecie nie był sam, to właśnie on skradł całe show i to na niego wszyscy chcieli patrzeć. Okazało się, że skoczek skrywał przed wszystkimi swój taneczny talent, co było zupełnie niepotrzebnie. Stoch wykazał się na parkiecie nie tylko kocimi ruchami i zwinnością, ale i prawdziwą klasą, humorem i dystansem do siebie, co skradło serca wszystkich. Zapewne nie tylko Justynie Żyle odbierze mowę, gdy zobaczy, na co jest stać tego 31-latka 

Stoch rozkochał w sobie wszystkich 

Tak ogromny talent, który przez długi czas nie ujrzał światła dziennego, wywołał wśród gości, ale i internautów najlepsze emocje. Jego parkietowe poczynania nie mogły się oczywiście obejść bez uwiecznienie, ponieważ szkoda by były, gdyby taki skarb zachował się tylko w pamięci zgromadzonych weselników. Na szczęście jedna z kobiet, która celebrowała wraz z parą młodą ten szczególny dzień, zamieściła na swoim Instagramie w relacji InstaStory filmiki z choreografii, która została wykonana. Wszyscy byli zachwyceni i w mgnieniu oka zakochali się w Stochu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Wychodzi zatem na to, że Kamil jest wszechstronnie utalentowany i radzi sobie zniewalająco nie tylko na skoczni, ale i na zwykłym, zabudowanym parkiecie. 31-latek zdecydowanie powinien pomyśleć o poszerzeniu swoich zawodowych możliwości o bycie tancerzem. Być może niektóre figury okazałyby się przydatne podczas jego skoków. Kamil z całą pewnością powinien się nad tym poważnie zastanowić.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Kto wygra Taniec z Gwiazdami? Ivona Pavlović się WYGADAŁA
  3. Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem
  4. Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów. Księżna Kate będzie mieć czwarte dziecko?!
  5. Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór
  6. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)

Źródło: POPULARNE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News