justynka_po
youtube.com/UwaŻyła
Anna Maria Guziewska - 26 Listopada 2018

Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramatu

Justyna Żyła Instagram prowadzi dość nieregularnie. Mimo wszystko, to właśnie dzięki mediom społecznościowym zyskuje coraz mocniejszą pozycję w polskim show biznesie. Internet stał się również jej miejscem do ujawniania tajemnic prywatnego życia. Co możemy znaleźć na jej profilu?

Justyna Żyła Instagram traktuje jako miejsce do zwierzania się z prywatnych przeżyć. Tam pojawiają się zdjęcia dań i przepisów, które przygotowuje dla swoich fanów. Tam również ujawnia sekrety rozwodu z mężem i odczucia, które jej towarzyszą w związku z głośnym rozstaniem.

Justyna Lazar Żyła Instagram

Przez wiele lat była "tylko" żoną uzdolnionego skoczka. Później, postanowiła, że ujawni prawdę o kulisach swojego związku i zdradzie męża. Media natychmiast zaczęły komentować sytuację, a kobieta stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Postanowiła wykorzystać swoje pięć minut i natychmiast rozpoczęła własną karierę. Okazuje się, że oprócz udzielania wywiadów mediom, chętnie opowiadała o swoim prywatnym życiu także w Internecie. Media właśnie obiegła wiadomość, że rozwiodła się z mężem. Fani przypuszczają, że nie będzie chciała wrócić do swojego panieńskiego nazwiska Lazar, ponieważ już promuje swoją działalność nazwiskiem męża.

Justyna Żyła Pakowanko

Gdy Piotr Żyła po ujawnieniu skandalu wyprowadzał się z domu, Justyna postanowiła nagrać ten moment swoim telefonem i opublikować. Lekceważąco nazwała je "Pakowankiem". Media natychmiast zaczęły komentować sprawę, ale celebrytka nie zwalniała tempa. Postanowiła kontynuować swoją "nietuzinkową" wojnę przeciwko Piotrowi.

Justyna Żyła Instagram profil

Jej profil na Instagramie śledzi ponad pięćdziesiąt tysięcy fanów. Okazuje się, że pomimo wielu kontrowersji, ludzie chętnie oglądają aktualne nastroje, jakie towarzyszą Justynie w codziennym życiu. Celebrytka gotuje, przebiera się i żali na swojego byłego męża. Była żona skoczka narciarskiego ma mnóstwo zwolenników, którzy uważają, że zasługuje na szczęście. Wiele kobiet wzięło stronę celebrytki, sugerując, że zdradzona powinna mieć wsparcie od Piotra. Zwłaszcza w sferze materialnej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
absurdy_wstep15 zdjęć ukazujących absurdy życia w PolsceCzytaj dalej

Justyna Żyła Instagram zdjęcia

Zdjęcia również są ważne dla niej w celu rozwoju swojej działalności. Chętnie informuje o postępach w kuracji złamanego serca, a także pokazuje kulisy swojego domowego życia. Kobieta niedawno postanowiła zapytać fanów o ich zdanie na temat kilku stylizacji imprezowych. Zapowiedziała tym samym, że nie zamierza bezczynnie siedzieć w domu i dbać o dzieci. Innym dość kontrowersyjnym wpisem wywołała kolejną falę negatywnych opinii. Zdjęcie, na którym widać było córkę kobiety, przesyłającej całusa do Piotra Żyły, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem zarówno mediów, jak i Internautów. W opisie znalazły się słowa o niekończącej się miłości i o niedalekiej przyszłości. Niektórzy spekulowali, że para będzie chciała raz jeszcze spróbować się związać dla dobra swoich dzieci. Okazało się jednak, że chwilę później doszło do oficjalnego rozwodu pary. Justyna Żyła Instagram traktuje jako miejsce swojego rodzinnego dramatu. Kobieta zdaje się nie zauważać, że jej opinie spotykają się z dość ostrymi komentarzami sympatyków Piotra i tabloidów. Celebrytka postanowiła się jednak skupić na promocji swojego nazwiska. Niedawno pojawiła się informacja o tym, że będzie gospodynią talk show, w którym ma pomagać parom w trudny momencie po rozstaniu. Nie podano niestety nazwy stacji, gdzie ma się tytuł pojawić i jakie kryteria przyjęli producenci.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jakie dokumenty do 500 plus? Nie możesz zapomnieć o ani jednym!
  2. Świąteczne dania: Dania wigilijne nowoczesne, proste przepisy!
  3. Anna Przybylska: Czemu nie żyje? Smutny los kochanej przez miliony
  4. Zdrada męża. Wiemy jak sprawdzić i co robić dalej po zdradzie
  5. Znaki zodiaku i ich idealne połączenie. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News