Dziwaczny wpis Justyny Żyły. Nikt nie wie o co chodzi
Anna Maria Guziewska - 28 Grudnia 2018

Dziwaczny wpis Justyny Żyły. Nikt nie wie o co chodzi

Justyna Żyła na chwilę wycofała się z mediów społecznościowych. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show biznesie postanowiła znów dać o sobie znać i opublikowała dziwaczny wpis. Jest i niezrozumiały, i niepokojący.

Justyna Żyła swoje życie prywatne nierzadko pokazuje na Instagramie. Zraniona zdradą męża - skoczka narciarskiego - natychmiast pojawiła się w mediach, opowiadając o swojej historii. Czasem kompromitujące, niekiedy wzruszające wpisy regularnie pojawiały się w jej mediach społecznościowych. Tym razem zaskoczyła wszystkich.

Co Justyna Żyła opublikowała na Instagramie? Dziwaczny wpis i niezrozumiały komentarz

Na Instastories Justyny pojawiło się zdjęcie zabawki, a na nie autorka postanowiła nanieść szereg niezrozumiałych zdań. Chociaż trudno rozszyfrować, co autorka miała na myśli, niektórym z internautów udało się zgadnąć ciąg słów. - Jeszcze raz Cię proszę Piotrek, twoja siostra z wiadomych powodów nie jeży(?) rodzina dla naszych dzieci tym bardziej Kuby. Przekaż że nie istnieje. Jelitówka po świętach. Najlepszej - tak wyglądał enigmatyczny wpływ Justyny Żyły. Kobieta natychmiast wywołała swoją publikacją burzę w Internecie. Ci, którzy przyglądają się jej publikacjom zgłaszają, że kobieta musiała być pod wpływem alkoholu podczas tworzenia relacji. - Czy ona to pisała pod wpływem alkoholu? - pojawia się w Internecie. - Po prostu chce do końca wszystkich utwierdzić, że to ona powinna zostać królowa żenady 2018 roku, a nie siostry Godlewskie - czytamy dalej. - Może ma przekazać siostrze ze nie jest rodzina i dla nich nie istnieje i ze życzy jelitówki - najlepszej czyli tej siostrze która uważa się za najlepsza a nie jest rodzina dla ich dzieci- tym bardziej Kuby - próbuje odczytać internautka. - Moja interpretacja: każe przekazać Piotrkowi że jego siostra nie jest rodzina dla nich tym bardziej dla Kuby (to wiadomo) a ta druga część miała być pewnie dopiskiem w stylu że do tego wszystkiego jeszcze ja dopadła "Jelitowka po świętach" i miało być napisane 'Najlepiej' w takim sarkazmie ale widocznie pisać nie umie. Może to? - podała jednak z użytkowniczek Facebooka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Dotychczasowe publikacje Justyny Żyły spotykały się wielokrotnie z wieloma komentarzami. Kobieta regularnie pojawia się w nagłówkach tabloidów, a z nią - liczne skandale wokół związku z Piotrem. Chociaż rozwód orzeczono kilka tygodni temu, okazuje się, że kobieta wciąż mierzy się z licznymi rozterkami. Nikt nie wie, co miała na myśli, publikując wspomnianą grafikę.Justyna Żyła Instagram/Justyna ŻyłaZOBACZ TAKŻE:
  1. Dorota Szelągowska ma syna ze sławnym muzykiem. Do kogo jest podobny?
  2. Śmierć bliskiej osoby wstrząsnęła Dodą. Postanowiła zmienić swoje życie
  3. Co się dzieje? Doda w szale atakuje TVN, ogromna burza w sieci
  4. Nie uwierzycie. Oto co Doda zrobiła, kiedy zarobiła pierwsze pieniądze
  5. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
M jak miłośćM jak miłość: Była jedną z największych gwiazd serialu. Po latach zaskoczyła wszystkich!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News