Rozwód Piotra Żyły jest już pewny. Początkowo o rozstaniu było głośno, ale od kilku dni, po tym jak Justyna Żyła dostała zakaz wypowiadania się w mediach, cała sprawa trochę ucichła. Teraz zraniona kobieta nie mogła jednak wytrzymać. Na swoim prywatnym profilu na Instagramie opowiedziała prawdę o małżeństwie z Piotrem.

Justyna Żyła ma wiele za złe Piotrowi. O rozwodzie zaczęła mówić po tym, jak dowiedziała się o zdradzie męża. W ramach odwetu wzięła udział w rozbieranej sesji dla Playboya. Ten krok ostatecznie zadecydował o rozstaniu.

Teraz Justyna przyznaje, że w ich związku już wcześniej się nie układało. Zarzuca mu liczne groźby i to, że nie próbował ratować ich relacji. Podobno ma nawet dziecko z kochanką!

Justyna Żyła uderza w męża: „Groziłeś pobiciem, szantażowałeś”

– Mam nadzieję, iż nagrywając dokument powiedziałeś, ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś, przyznałeś się, iż urodziło Ci się dziecko… że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki?! W wyznaczone dni, jak powiedziałeś, jesteś „ojcem”, reszta cię nie obchodzi. Nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary – gadżet detektywistyczny, nawet w miejscu pracy i przy dzieciach). Mam nadzieję, że wspomniałeś, ile razy prosiłam, żebyś z mamusią nie przyjeżdżał, żebyś usiadł normalnie, wypił kawę i porozmawiał, żeby nasze dzieci po katach nie spały u twoich rodziców, że nie zabierzesz ich do swojego mieszkania, bo twoja dziewczyna się nie godzi, że pomału z naszego domu wynosisz wszytko – pisała zdenerwowana Justyna Żyła.

Wspomniała również, że gdy ich córka Karolinka chciała wręczyć Piotrowi prezent na Dzień Ojca, ten w pośpiechu pakował rzeczy i nie dawał jej się zbliżyć.

Pod koniec Justyna przeprosiła fanów za wyciąganie „prywaty” w mediach społecznościowych, stwierdzając jednocześnie, że jest to jedyny sposób by dotrzeć do byłego męża.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. O tym zdjęciu mówią wszyscy! Martyna Wojciechowska BEZ STANIKA
  2. Co za upadek. Michał Wiśniewski na dnie, prawdziwa klęska i dramat
  3. Zenek Martyniuk czeka na wielki moment. „Szykuję się do ślubu!”
  4. Czy śmierć ukochanego psa może być traumą?

Czy lubisz Justynę Żyłę?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

14 przezabawnych MEMÓW z Piotrem Żyłą, które umilą ci dzień

Jak wiele za rozwód zapłacił Michalczewski? Najdroższe rozstania gwiazd [ZDJĘCIA]