Justyna Żyła opowiedziała o swoich dzieciach. Piotrek nie będzie zadowolony

Justyna Żyła opowiedziała o swoich dzieciach. Piotrek nie będzie zadowolony Źródło: Fot. YouTube / JastrzabPost

Justyna Żyła w zeszłym roku przeszła przez prawdziwą, życiową rewolucję. Kobieta odkryła zdradę męża, a następnie postanowiła podzielić się nią w mediach społecznościowych. Jej szczerość wywołała niemałe poruszenie, które trwa po dziś dzień. Teraz Justyna zdobyła się na kolejne, szokujące wyznanie. Z całą pewnością nie spodoba się ono Piotrowi.

Justyna Żyła jest najlepszym przykładem na to, że od każdego dna da się odbić. Chociaż na samym początku wydawało jej się, że jej życie jest skończone, to bardzo szybko przekonała się o tym, ze jest zupełnie inaczej. Kobieta zyskała nie tylko wsparcie i popularność, ale i własny program telewizyjny.

Justyna Żyła: Dzieci są przyzwyczajone do nieobecności ojca

Była żona skoczka narciarskiego oznajmiła, że dla jej dzieci to nie jest nic nowego, że ojca nie ma w domu. Piotr Żyła ze względu na swoją specyficzną pracę bardzo często przebywał poza miejscem swojego zamieszkania, do czego jego pociechy zdążyły już przywyknąć - obecna sytuacja nie zatrząsnęła ich małym światem. Wypowiedź Justyny Żyły brzmiała tak, jakby dzieci w ogóle nie tęskniły za ojcem, z czego Piotr na pewno nie będzie zadowolony. - Generalnie będąc żoną sportowca, którego nie ma przez większość dni w roku, to nie było tak, że dzieciaki to odczuły, że go nie ma. Piotrek się z nimi widuje, mamy jakoś tam podzielone obowiązki w miarę jego możliwości oczywiście, bo wiadomo, że przy jego profesji jest ciężko z czasem - opowiadała była żona skoczka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czas na przemyślenia, ale nie jakieś dogłębne

Jak mówi sama Justyna Żyła, w jej życiu nadszedł czas na spokój i przemyślenia. Największe emocje już opadły, więc dobrze jest sobie wszystko przemyśleć. Grunt, żeby nie przesadzić i żeby przemyślenia te nie były zbyt dogłębne - taki plan ma Justyna. - Z biegiem czasu emocje opadają. Są pewne inne przemyślenia, analizy, no nie mówię, że jakieś tam dogłębne - tajemniczo oznajmiła. Chociaż emocje już opadły, w sercu Justyny nie ma miejsca na żadnego innego amanta. W tej chwili kobieta nie jest jeszcze na to gotowa, gdyż jej uwaga i myśli nadal skupiają się na skoczku oraz ich wspólnych dzieciach. - Nie wyobrażam sobie jakoś na razie związku z żadnym innym facetem - smutno wyznała.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Zenek Martyniuk urządził już pokój dla wnuczki! Widok zapiera dech w piersiach
  2. Niektóre aukcje WOŚP wbijają w ziemię. Nie uwierzysz, co wystawiono na licytacje
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News