Justyna Żyła dowiedziała się o zdradzie męża od... 11-letniego syna!

Justyna Żyła dowiedziała się o zdradzie męża od... 11-letniego syna!

Justyna Żyła bez wątpienia przeżyła prawdziwy koszmar, który pchnął ją do opublikowania postów, w których opisała zdrady męża. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, sprawa związana była z jeszcze jednym przykrym wydarzeniem, które mogło zdecydowanie przelać czarę goryczy.

Rozpad małżeństwa popularnego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły oraz jego żony zaszokował fanów polskiego sportu. Nikt nie przewidywał bowiem tak poważnego kryzysu, o którym od niedawna mówi już cały kraj.

Justyna Żyła w rozpaczy

Niewiele osób zastanawia się jednak, jak na kontrowersje wokół rodziny reagują dzieci pary. 11-letni syn Żyły miał bowiem całkowicie nieświadomie przyczynić się do odkrycia przez matkę grzeszków ojca. ZOBACZ TAKŻE: Szpilka przyznaje się do uzależnienia! „To zabiera mi energię” Jak twierdzą informatorzy, to on jako pierwszy zobaczył zdjęcia kobiety odbierającej skoczka narciarskiego z lotniska po powrocie z Pjongczangu. Udał się więc do Justyny Żyły, aby zapytać, co oznacza uwieczniona na fotografiach sytuacja.

Szokujące wieści ujawnione

Jak twierdzą media, to wydarzenie miało ostatecznie sprowokować żonę skoczka do opublikowania serii postów. Nie mogła bowiem pogodzić się z faktem, że w całą sytuację zostało wmieszane jej dziecko. ZOBACZ TAKŻE: Halinka Kiepska czeka na operację. Mówi o wielkim strachu Justyna Żyła Fot. Instagram/Justyna Żyła ZOBACZ TAKŻE: Beata Tyszkiewicz zszokowana decyzją córki. „Omal nie straciła przytomności” Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu