Piotrek czuł się tak samo? Partner Justyny Żyły poznał jej ciemniejszą stronę

Piotrek czuł się tak samo? Partner Justyny Żyły poznał jej ciemniejszą stronę Źródło: screen youtube.com/JastrzabPost

Justyna Żyła od samego początku swojej kariery w show-biznesie wzbudza masę kontrowersji. Teraz jej taneczny partner pokazał ją z zupełnie innej strony.

Justyna Żyła ujawnianiem swoich prywatnych problemów małżeńskich wypłynęła na prawdziwie szerokie wody polskiego show-biznesu. Celebrytka ma już za sobą sesję do magazynu "Playboy" oraz prowadzenie swojego programu w telewizji, który wprost nawiązywał do ostatnich przeżyć Justyny - problemów rodzinnych. Jednak jej występy w show "Taniec z gwiazdami" stały się prawdziwymi hitami,a przed telewizorami Polsat gromadzi niemal miliony Polaków. Teraz partner Justyny przedstawił ją ze strony, której do tej pory nie znaliśmy.

Justyna Żyła zaniedbuje swojego partnera?

Była żona znanego skoczka przed rozwodem skupiona była przede wszystkim na opiece nad swoimi dziećmi oraz prowadzeniu swojego kulinarnego bloga. Celebrytka zamieszała na nim masę dań i przepisów, na których sam widok aż cieknie ślinka.

Można więc się spodziewać, że Justyna w takim wypadku co rusz częstuje swojego partnera najróżniejszymi smakołykami. Jednak okazuje się, że jest dokładnie na odwrót, ponieważ celebrytka jeszcze ani razu nie przygotowała nic dla Tomasza Barańskiego. Wszystko wyszło na jaw podczas jednego z wywiadów. Zapytany o to, czy Żyła coś mu już ugotowała, odpowiedział, że bardzo na to czeka.

 - Właśnie ja czekam na to. Cała Polska huczy o tym, a ona cały czas nie ma czasu - mówił tancerz.

Wygląda na to, że celebrytka jest tak bardzo zapracowana i zajęta, że nie ma czasu nawet na swoją pasję. Justyna na swoją obronę dodała, że cały czas trenuje i to dlatego nie ma możliwości skupienia się nad innymi rzeczami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak Żyła w pewien sposób się zrehabilitowała, ponieważ, kiedy Barański był chory, to przywiozła mu sok malinowy oraz miód prosto z miasta Wisły - prosto od swojej mamy. Jednocześnie celebrytka obiecała, że się "w kwestii gotowania się poprawi".

Wiele osób zaczęło sugerować, że w ten sam sposób mógł się czuć jej były mąż, czyli Piotr Żyła. Internauci wprost piszą, że mogła być tak pochłonięta chęcią zrobienia kariery, że nie miała czasu dla swojego męża.

 - No tak dla Piotrka też pewnie nie miała czasu i tak to się wszystko skończyło - pisze jedna z internautek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

źródło: Pudelek

Następny artykuł