Justyna Żyła chwali się rozbieranymi zdjęciami. Pokazała wideo z intymnej sesji

Justyna Żyła chwali się rozbieranymi zdjęciami. Pokazała wideo z intymnej sesji

Justyna Żyła zasłynęła w polskim show-biznesie w niezbyt przyjemnych okolicznościach. Głośno i niezwykle szczerze opowiadała bowiem o szczegółach rozstania ze znanym mężem, który miał ją zdradzić i porzucić. Obecnie kobieta stara się jednak wypromować rozbieraną sesją w Playboyu oraz wykonanym w jej czasie nagraniem.

Żyła początkowo stała się obiektem współczucia. Internauci starali się wspierać ją w trudnym rozstaniu z mężem - popularnym skoczkiem narciarskim.

Trudna ścieżka kariery

Ostatecznie kobiecie zarzucono jednak desperację oraz chęć wypromowania się na trudnej sytuacji, w której znalazła się jej rodzina. Żyła nie odnosiła się do tych oskarżeń, aby ostatecznie zadziwić opinię publiczną. Była partnerka Piotra Żyły wzięła bowiem udział w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy. Półnagie zdjęcia miały ponoć pokazać skoczkowi narciarskiemu, co stracił.

Justyna Żyła ponownie zadziwiła

Kobieta jest zachwycona efektem współpracy z fotografami i chętnie chwali się nimi w sieci. Z dumą opowiada także o wywiadzie, którego udzieliła. Co ciekawe, Żyła zdecydowała się właśnie pokazać na swym koncie na Instagramie nagranie, które powstało w czasie jej sesji zdjęciowej. Celebrytka opatrzyła je także wymownym cytatem. - Niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niezależną niż nudną - napisała Żyła, powołując się na Marylin Monroe.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wodecki nie mógł uwierzyć. Tajemnica z planu „Kiepskich” go zszokowała
  2. Gessler rozbrajająco szczerze o „Kuchennych rewolucjach”: Rozbieram uczestników do rosołu
  3. Te słodziaki skradły całe show podczas ślubu książęcej pary
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News