Była dziewczyna Wojewódzkiego miała sesję w Playboyu! Wyszła lepiej niż Justyna Żyła?

Była dziewczyna Wojewódzkiego miała sesję w Playboyu! Wyszła lepiej niż Justyna Żyła? Źródło: Screenshot z youtube.com/Browar Namysłów TV

Justyna Żyła w roku 2018 wystąpiła w "Playboyu", co zwróciło na nią uwagę media. Teraz kolejny raz o kontrowersyjnej celebrytce zrobiło się głośno, bowiem została ona porównana do byłej dziewczyny Wojewódzkiego, która także właśnie zdecydowała się na odważną sesję w magazynie.

Justyna Żyła po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami" nieco rzadziej pojawia się w blasku fleszy. Jeszcze niedawno wzbudzała ogromne kontrowersje, teraz jednak chyba skupiła się na rozwoju swojej kariery medialnej. 

Ostatnio po raz kolejny wspomniano o niej, tym razem jednak jej postać została przywołana w kontekście byłej dziewczyny Kuby Wojewódzkiego. Ta bowiem, tak jak Justyna Żyła, postanowiła wystąpić w sesji "Playboya", gdzie zaprezentowała swoje wdzięki szerokiej publiczności. W Internecie trwa batalia pomiędzy użytkownikami, którzy nie mogą zdecydować, która z nich jest bardziej seksowna.

Justyna Żyła czy Renata Kaczoruk?

Renata Kaczoruk to była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, która swoją popularność zawdzięcza związkowi z nim, ale także swojej ciężkiej, wytrwałej pracy i talentowi. Dzięki nim może liczyć na wiele propozycji od agencji związanych z branżą modową, a ostatnio otrzymała propozycję wystąpienia na czerwcowej okładce "Playboya", do której zdjęcia już zostały zakończone.

Co ciekawe, dokładnie rok temu na okładce tego magazynu znalazła się celebrytka Justyna Żyła, o której sesji chętnie rozprawiali internauci oczarowani jej urodą. W sieci trwa przepychanka słowna, bowiem fani nie potrafią zdecydować się, kto wypadł lepiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Renata jest piękniejsza. Poza tym jest profesjonalną modelką. A Żyła? To zwykła celebrytka. Nawet nie umiała porządnie zaprezentować swoich walorów przed obiektywem - stwierdza internauta.

 - Uważam, że Justyna wygląda lepiej. Ma taką delikatną, zwyczajną, dziewczęcą urodę. Kaczoruk ma typową twarz modelki - nudną i zwyczajną - czytamy.

 - Ja uważam, że obie wyglądają świetnie. Obie są bardzo piękne i zachwycają urodą, którą mogłyby jej pozazdrościć inne gwiazdy show-biznesu. "Playboy" dokonał dobrego wyboru, że zatrudnił je obie. Powinny regularnie pojawiać się na łamach magazynu - stwierdza ktoś inny.

Fot. Facebook/Playboy

  1. Agnieszka Radwańska z mężem w PnŚ. Fani: „Co ona zrobiła z twarzą?”
  2. Jolanta Kwaśniewska w młodości. Pierwsza Dama w długich włosach
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: Super Express

Następny artykuł