Partner Justyny Żyły poszedł w jej ślady? Teraz wystąpił w teledysku

Partner Justyny Żyły poszedł w jej ślady? Teraz wystąpił w teledysku Źródło: Screen/YouTube/przeAmbitniPL

Justyna Żyła pogodziła się już ze swoją porażką w "Tańcu z Gwiazdami" i nadal próbuje swoich sił w show-biznesie. Jej partner najwyraźniej poszedł w jej ślady i również nie zamierza znikać z mediów. Tancerz wystąpi w teledysku.

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć. Porażka w "Tańcu z Gwiazdami" okazała się dla celebrytki przepustką do świata show-biznesu. Była żona skoczka narciarskiego zamierza dobrze wykorzystać swoje "pięć minut". Z entuzjazmem angażuje się w kolejne projekty, wśród których można wymienić chociażby show pt. "Pierzemy brudy do czysta", gdzie celebrytka występuje w roli prowadzącej.

Wiele wskazuje na to, że Tomasz Barański postanowił pójść w ślady swojej koleżanki z parkietu i również nie zamierza znikać z show biznesu. Taniec z celebrytką zapewnił mu duży rozgłos i dziś jest on zapraszany do udziału w kolejnych projektach. Oficjalnie wiadomo, że tancerz wystąpi w teledysku.

Justyna Żyła zainspirowała Barańskiego? Już wkrótce zobaczymy tancerza w teledysku

Z oficjalnych informacji wynika, że Tomasz Barański wystąpi w teledysku polskiej wokalistki Kate, która już wkrótce wyda autorski singiel pt. "Dalej, dalej". Piosenkarka współpracuje z Jarosławem Jasiem Kidawą, który ma doświadczenie w pracy z takimi osobistościami jak Kasia Kowalska, Maryla Rodowicz czy Feel.

Artystkę można było oglądać między innymi w Teatrze Komedia, gdzie pojawiała się z zespołem jazzowo-bluesowym. Występowała również w większych imprezach z big bandem orkiestrowym oraz orkiestrą. Wybór Tomasza Barańskiego nie był przypadkowy. Kate, podobnie jak Justyna Żyła, jest pod wrażeniem jego umiejętności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kolejna kobieta pod wrażeniem talentu Tomasza Barańskiego: "Jest pozytywną i otwartą osobą"

Nie tylko Justyna Żyła doceniła talent Tomasza Barańskiego. Wokalistka Kate, która zaangażowała go do pracy na planie jej teledysku, również wyraża się o tancerzu w samych superlatywach:

- Zaangażowałam do współpracy w teledysku Tomka Barańskiego, który jest nie tylko świetnym tancerzem i choreografem, ale i bardzo pozytywną, otwartą osobą. Świetnie mi się z nim współpracowało na planie, nie mogę doczekać się efektów teledysku - przyznaje z entuzjazmem. 

Wiadomo, że teledysk ujrzy światło dzienne tej wiosny. Dokładny termin nie jest jeszcze znany. Justyna Żyła zapewne niecierpliwie czeka na jego premierę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News