Justyna Żyła wywołała awanturę w Polsacie! To się musiało tak skończyć

Justyna Żyła wywołała awanturę w Polsacie! To się musiało tak skończyć Źródło: fot. youtube.com/MagazynVIVA!

Justyna Żyła jest wszystkim znana ze swoich zaskakujących internetowych wypowiedzi. Przez to nikomu przedstawiać jej nie trzeba. Co jakiś czas swoimi słowami wywołuje coraz to nowe afery i skandale. Tym razem udzieliła wywiadu, w którym mocno konfrontuje doniesienia o nowym programie Polsatu. Chodzi o jej udział w "Tańcu z gwiazdami".

Justyna Żyła bardzo lubi robić szum wokół swojej osoby i tak też zrobiła tym razem. Tym razem poszło o znanego i lubianego tancerza - wielokrotnego nauczyciela w hitowym programie. Stefano Terrazzino niedawno zapowiedział na swoim profilu na Instagramie, że zamierza wrócić do "Tańca z gwiazdami" a to wyznanie sprowokowało kolejne wydarzenia. Jak widać 9. edycja programu zaczyna się w atmosferze skandalu.

Kłótnia o faceta w "Tańcu z gwiazdami". Co Justyna Żyła powiedziała o swoim udziale?

Rywalizacja o Kryształową Kulę okazuje się tez być rywalizacją o partnera do tańca. Trudno ustalić, jaka do końca jest prawda, ponieważ w różnych mediach padają sprzeczne informacje. Najpierw "Viva!" podała, że partnerką do tańca Stefano Terrazino ma być Agnieszka Radwańska. Tymczasem wywiad Justyny Żyły z pismem "Flesz" zdaje się temu przeczyć. Żyła to z kim będzie tańczyć widzi tak:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jeszcze nie wiem, z kim zatańczę, ale duże wrażenie zawsze robił na mnie Stefano Terrazino. Na pewno obiecuję powściągnąć mój góralski temperament i słuchać nauczyciela - powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z "Fleszem". Nie wiadomo jednak, z kim zatańczy w programie Justyna Żyła. W ocenie wielu internautów jej komentarz w sprawie wyboru nowego partnera był niepotrzebny. Sami producenci nie ujawnili jeszcze ostatecznych zestawień par. Z pewnością celebrytka swoją odpowiedzią wywołała burzę w mediach.

Kiedy kolejna odsłona hitu Polsatu? Na planie wiele polskich gwiazd

Gwiazdy staną w wyścigu o tytuł najlepszej już w marcu tego roku. Wtedy właśnie rozpocznie się kolejna odsłona tanecznego show. Z pewnością nazwiska Agnieszki Radwańskiej i Justyny Żyły są najgorętszymi w kolejnej części "Tańca z gwiazdami". Oprócz nich, na parkiecie swoje umiejętności zaprezentują Dominika Tajner-Wiśniewska, Macademian Girl czy Joanna Mazur. Znane i lubiane nazwiska z pewnością przyciągną liczną widownię przed telewizory. Czy Justyna, po medialnej burzy wokół swojego rozwodu, ma szansę skraść serca miłośników programu?Najlepsze newsy dnia:

  1. Violetta Villas miała wiele SEKRETÓW, ale TEGO nikt się nie spodziewał! Prawda wbije was w fotel! 
  2. Kim jest mąż Oli Kwaśniewskiej? Nie każdemu spodoba się to, jak ZARABIA na życie
  3.  Jolanta Kwaśniewska obiektem obrzydliwych, seksistowskich zachowań. Musiała ostro zareagować
  4. Jolanta Kwaśniewska inspiracją polskich gwiazd! Padają przed nią, jak przed królową
  5. Kwaśniewska szczerze o nowotworze. Poruszające i wstrząsające słowa
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu