Justyna Żyła przyznała się do uzależnienia. Jej siostra chce ją wysłać na odwyk

Justyna Żyła przyznała się do uzależnienia. Jej siostra chce ją wysłać na odwyk Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Justyna Żyła została zaatakowana przez własną siostrę. Była żona skoczka narciarskiego zmaga się z poważnym i drogim uzależnieniem, które pochłania część jej dochodów. Członkini rodziny celebrytki zainterweniowała i chce wysłać blogerkę na odwyk.

Justyna Żyła jest postacią, która nie od dziś wzbudza dość duże emocje wśród fanów rodzimego show-biznesu. Do grona krytyków celebrytki dołączyła siostra, która chce wysłać gwiazdę na odwyk w związku z jej uzależnieniem. Trzeba przyznać, że na zaspokojanie swoich żądz była uczestniczka Tańca z Gwiazdami wydaje krocie.

Justyna Żyła ma nietypowe uzależnienie. Wydaje na nie tysiące złotych

Jak się okazuje, celebrytka ma wielką pasję do shoppingu, która powoli zaczyna przeradzać się w prawdziwe uzależnienie. Od kiedy Żyła pojawiła się na okładce magazynu "Playboy" z przytupem weszła do światu show-biznesu i zaczęła ubierać się i zachowywać jak gwiazda największego kalibru.

Rzeczami, na których punkcie celebrytka ma obsesję, są drogie torebki ekskluzywnych marek. Była żona Piotra Żyły może poszczycić się wielką ilością toreb takich marek jak Michael Kors i Guess. Jak sama mówi, jej kolekcja cały czas rośnie. Przyznała także, że jej zainteresowanie tyczy się także kurtek zimowych.

- Ile można mieć torebek? Nieskończoność! Wy, dziewczyny, ile macie? Ja jeszcze kolekcjonuję zimowe kurtki - napisała celebrytka na swoich social-mediach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siostra wyśle gwiazdę na odwyk?

Osobą, która zdaje się nie bagatelizować zakupowej miłości Justyny Żyły, jest jej siostra. Była uczestniczka tanecznego show Polsatu wyznała, że jej Instagram jej regularnie śledzony przez krewną, która ma mieć krytyczne zdanie na temat jej zamiłowania i chęci wydawania tak dużej ilości pieniędzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Siostra widzi i na „kurtkowo-torebkowy”odwyk wyśle - napisała Żyła na Instagramie

O ile jej wypowiedź jest żartobliwa, o tyle liczba wydawanych przez nią pieniędzy rośnie w zastraszającym tempie. Trzeba przyznać, że kolekcja blogerki robi ogromne wrażenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szybki test "diamentowego palca" pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie
  2. W zmrożonej bryle ziemi przez 18 tysięcy lat ukryty był pies. Natychmiast oddano go do badań naukowców, niebywałe doniesienia
  3. 4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka ZABIERZE ci samochód

Źródło: Instagram

Następny artykuł