Policja zabrała się za Justynę Żyłę. Chodzi o jej syna, szokujące doniesienia

Policja zabrała się za Justynę Żyłę. Chodzi o jej syna, szokujące doniesienia Źródło: Youtube.com/Wąsikowska SE

Justyna Żyła będzie miała kłopoty. W jednym z wywiadów wypowiedziała niefortunne zdanie, które wyjątkowo zwróciło uwagę policji. Funkcjonariusze zabrali się za wyjaśnianie sprawy.

Justyna Żyła musi zważać na słowa. W wywiadzie dla "VIVY!" wypowiedziała się na temat swojego syna - to co powiedziała, oburzyło wielu internautów. W końcu za sprawę zabrała się policja.

Justyna Żyła w wywiadzie powiedziała o kilka słów za dużo. Chodzi o jej syna

Była żona Piotra Żyły, została zapytana o to, jak jej rodzina zareagowała na sesję w "Playboyu", w której Justyna pokazała całkiem sporo. W szczególności zastanawiano się jak występ mamy odebrał jej 12-letni syn Jakub. Celebrytka powiedziała chyba kilka słów za dużo.

- Wahałam się, rozmawiałam z rodzicami, synem i z dalszą rodziną. Syn powiedział, że bardziej by się wstydził, jakbym pracowała w policji. Nie wiem, co ma jedno do drugiego, ale tak mi powiedział - opowiedziała Justyna Żyła.

Trudno stwierdzić, dlaczego według nastoletniego Jakuba bycie w policji jest powodem do wstydu. Jednakże sami funkcjonariusze wyraźnie oburzyli się wypowiedzią celebrytki i postanowili wyjaśnić całą sprawę.

Justyna Żyła nie będzie traktowana pobłażliwie przez policję

Justynie Żyle odpowiedział oficjalny facebookowy fanpage "Polska Policja". Służby porządkowe nie mogły sobie pozwolić na szarganie wizerunku, więc w swojej odpowiedzi zachowały klasę, obnażając błąd wychowawczy byłej partnerki polskiego skoczka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pani Justyno, serdecznie zapraszamy do nas z synem. Warto zobaczyć, jak dzieci żartują i uśmiechają się do policjantów (kilka zdjęć poniżej). Może lepiej, niż Pani to robiła, wytłumaczymy mu, że jak będzie na przykład potrzebował szybkiej pomocy, to może o nią poprosić każdego policjanta, zatrzymać radiowóz czy zadzwonić pod nr 997 - napisano na fanpage policji, zamieszczając pod spodem kilka zdjęć ze spotkań funkcjonariuszy z dziećmi.

Co ciekawe, stanowisko policji w pełni poparli internauci. Pod postem wypowiedziało się także wielu funkcjonariuszy, którzy pisali o celebrytce w znacznie mniej wybrednych słowach. Taką wpadkę wizerunkową jej fani zapamiętają na długo.

- Justyna Żyła... Twarz nieskalana myślą, wzrok tęskniący za rozumem. Mundur należy szanować, bo noszenie go to zaszczyt. Jak widać nie dla wszystkich zrozumiałe... tym bardziej dla kobiet, które nic sobą nie reprezentują - napisała internautka.

- I tak największy wstyd to mieć taką żonę, jak bohaterka tego posta - napisał internauta.

- Super. Wstyd mieć mamę policjantkę. Ale mieć mamę, która świeci du** i do niczego w życiu sama nie doszła to już lans. Brawo - stwierdziła użytkowniczka Facebooka.

Źródło: Facebook/Polska Policja

  1. Matka skrzywdziła córkę w najgorszy możliwy sposób. Zniszczyła jej życie. Poziom waszego zażenowania sięgnie zenitu
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  4. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  5. Spokojnemu jak skała Zenkowi Martyniukowi w końcu puściły nerwy. Tym razem jego syn totalnie przegiął
  6. Zdenerwowana 13-latka pojawiła się w "Mam talent". Chwilę później dała popis, o którym mówi cały świat
  7. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
     

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu