Justyna Żyła dzieci
Instagram justynazyla
Joanna Szwalikowska - 25 Sierpnia 2020

Sytuacja jest bardzo poważna. Chodzi o dzieci Justyny Żyły

Justyna Żyła jest zdruzgotana, ponownie żali się światu na swój trudny los. Kobieta wyjawiła, że znalazła się w bardzo poważnej sytuacji. Nie wie, jak ma sobie radzić. Sprawa dotyczy jej dzieci. Po raz kolejny zdecydowała się zaatakować publicznie swojego byłego męża.

Choć Justyna Żyła rozwiodła się z mężem jesienią 2018 roku, ich rozstaniem nadal żyje cała Polska. Wszystko przez ich wzajemne publiczne przepychanki, wyciąganie brudów oraz nieustanne ataki. Oczywiście, jak przystało na XXI wiek, ich wojna toczy się głównie na Instagramie, gdzie dzielą się coraz to nowymi oświadczeniami. Tym razem było podobnie.

Polityk nie żyjeNie żyje polski polityk. Media obiegła tragiczna wiadomośćCzytaj dalej

Justyna Żyła w dramatycznej sytuacji, chodzi o jej dzieci

Justyna Żyła to jedna z celebrytek, które nie mają najmniejszych oporów, by rozprawiać się ze swoimi byłymi partnerami publicznie. Choć rozwiodła się z mężem jesienią 2018 roku, wciąż nie są w stanie się dogadać i toczą publiczną wojnę, głównie na Instagramie. Na jej koncie bardzo często pojawiają się emocjonalne wpisy dotyczące Piotra Żyły, ich małżeństwa oraz dzieci.

W ostatnim czasie kobieta ponownie opublikowała tego typu wpis, dotyczący jej dzieci oraz bardzo trudnej sytuacji finansowej, w jakiej się znalazła. Kobieta zajmuje się wychowaniem dzieci po rozstaniu, dlatego był mąż jest zobowiązany do comiesięcznego wypłacania alimentów na swoje dzieci. Ta kwestia okazała się kolejnym powodem do zaostrzenia ich publicznego konfliktu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sen na lewym bokuSpanie na lewym boku jest o wiele zdrowsze niż na prawym. Warto zacząć już dzisiajCzytaj dalej

33-latka nie jest zadowolona z wysokości alimentów, które otrzymuje na wychowanie dzieci. W jednej z ostatnich rozmów z Super Expressem wyznała, ze pieniądze nie wystarczają na spełnienie potrzeb ich dzieci, rozwijanie pasji czy wyposażenie. Nie zdradziła dokładnej kwoty, przyznała jedynie, że jest ona mniejsza niż najniższa krajowa, czyli 2600 złotych brutto. Kobieta żaliła się również, że za każdym razem pieniądze otrzymuje z dużym opóźnieniem.

- Ostatni raz widział je miesiąc temu. Jedynie wysłał synowi na maila grafik spotkań na wrzesień. Syn odpisał, że nie jest mu potrzebny grafik, ponieważ nie chce widywać na spotkaniu partnerki swojego taty. Dzieci proszą tylko o czas sam na sam z ojcem, czego otrzymać nie mogą - dodała celebrytka w ostatniej rozmowie z serwisem Super Express.

Dzisiaj grzeje:

1. Media dotarły do porażających informacji. Wiemy, co właśnie zrobił Szumowski
2. Od 50 dni jest na kwarantannie. Koszmar 10-latki
3. Nie żyje uwielbiany gwiazdor. Miał dopiero 19 lat, osierocił dwójkę dzieci

Justyna Żyła jest rozżalona sytuacją, nie wie, jak sobie radzić. Publikując swoje wpisy na Instagramie, daje do zrozumienia, że nie jest w stanie w inny sposób skontaktować się ze swoim mężem. Ma do niego ogromnym żal o to, ile pieniędzy otrzymuje oraz o jego zachowanie względem dzieci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Obejrzałam sobie zgodnie z namową moich znajomych , ostatni wywiad ex męża . Niby wszystko fajnie ale ... szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach , przypomnieć sobie , ze ma również dorastające dzieci , ze ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzna . Ze posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty , które się są żadną łaską a Obowiązkiem każdego ojca który porzuca rodzine , ze posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacja kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną , ze posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki , rozmowy , szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski , że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny z która widywać się nie chcą . Dzieci to obowiązek , to rozmowy , wsparcie , dawanie przykładu jako ojciec , bycie wzorem , to interesowanie się nimi co dzień . Drogi ex mężu , życzę Ci abyś czytając to usiadł i zastanowił się jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci , jak ośmieszasz rodzine która kiedyś miałeś , jak na poczet konkubiny zapominasz ze dzieci to nie meble które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu . Zastanów się co Twoje dzieci myślą o Tobie widząc Twoje ciagle zabawy , czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu , podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik , podczas gdy za karę ze nie chcą spędzać czasu z twoja konkubina , wyłączasz im telefony , zamykasz ich konto oszczędnościowe zabierając pieniądze dzieci , pieniądze które były zbierane na ich przyszłość . PS uwierzcie mi ,ze to jedyny sposób kontaktu z byłym mężem ?‍♀️,nie jestem dumna z tego co robię ale inaczej się nie da ?‍♀️Przepraszam a tych których to bawi pozdrawiam ??‍♀️

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wywożą ludzi karetkami. Dramatyczne sceny w Polsce
  2. Nowe obostrzenia dla wielu Polaków. Pojawiły się pilne komunikaty MSZ
  3. Polacy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje
  4. Wstrząsające sceny w przedszkolu. Nagranie ujawniło co zrobiła przedszkolanka małemu dziecku
  5. Dariusz Piontkowski skomentował ważną kwestię dla wielu nauczycieli i uczniów. Wielu będzie wściekłych

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Źródło: MSN, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News