Wiemy, co syn Justyny Żyły powiedział na jej rozbieraną sesję. Aż nas zatkało

Wiemy, co syn Justyny Żyły powiedział na jej rozbieraną sesję. Aż nas zatkało Źródło: instagram/justynazyla/

Justyna Żyła nigdy wcześniej nie wspomniała o tym, jak jej bliscy zareagowali na rozbieraną sesję. Świat show-biznesu chciał w szczególności poznać opinię jej dzieci, które rozumieją już naprawdę wiele. Okazuje się, że celebrytka otrzymała komentarz od syna.

Justyna Żyła podczas jednego z ostatnich wywiadów wyznała, co tak naprawdę jej pierworodny myśli o sesji zdjęciowej, w której ta wzięła udział jakiś czas temu. Media wówczas szeroko komentowały całe zajście, stwierdzając, że rozbierając się dla pieniędzy uczyniła swoim dzieciom największą krzywdę. Dopiero teraz poznaliśmy opinię nastolatka. 

Justyna Żyła poznała opinię syna o rozbieranej sesji. Odbiera mowę 

Celebrytka udzieliła ostatnio niezwykle szczerego wywiadu dla portalu Viva, w którym opowiedziała między innymi o swoim małżeństwie i okresie po rozwodzie. To właśnie wtedy rozpoczęła się jej kariera, która z każdym dniem nabierała tempa. Wystarczył jeden negatywny wpis dotyczący Piotra, by cała Polska o niej usłyszała. Niedługo potem wschodząca celebrytka otrzymała propozycję sesji dla "Playboy'a", z której ostatecznie zdecydowała się skorzystać. 

Media aż huczały od komentarzy jej nagich zdjęć, uznając, że matka dwójki dzieci nie powinna robić takich rzeczy. Okazuje się, że jej syn zabrał głos w sprawie i wyznał mamie, co myśli o sesji. Ze słów blogerki wynika, że wcale nie to było dla niego najbardziej wstydliwe. 

- Syn powiedział, że bardziej by się wstydził, jakbym pracowała w policji. Nie wiem, co ma jedno do drugiego, ale tak mi powiedział. Na szczęście to nie były rozbierane zdjęcia, tylko artystyczne - wyznała. 

Trzeba przyznać, że takiej opinii nie tylko Justyna Żyła się nie spodziewała, ale też jej fani oraz hejterzy, a słowa chłopca wręcz odbierają mowę. Ciężko odgadnąć, co syn celebrytki miał na myśli, można jednak odnieść wrażenie, że sesja matki nie zrobiła na nim takiego wrażenia, jak na internautach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszystko zaczęło się od wpisu. Justyna srogo go żałuje? 

W trakcie wywiadu była żona skoczka zdradziła również, że żałuje wpisu, który opublikowała na temat swojego męża. Publicznie zaczęła go oczerniać i krytykować za to, że ten zostawił ją samą z dziećmi. Teraz Justyna Żyła wie, że było to niepotrzebne, chociaż tak naprawdę to właśnie kontrowersyjna publikacja rozpoczęła jej sławę. Przyznała jednak, że zamierza teraz skupiać się na sobie i swoich pasjach, bowiem ostatnie lata spędziła na wychowywaniu dzieci, które pochłonęły cały jej czas.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z największych gwiazdorów TVN pokazał się z partnerem w łóżku. Podpis pod zdjęciem rozwścieczy tysiące Polaków
  2. Żona gwiazdora TVP opublikowała wstrząsający wpis. Fanów zatkało
  3. To namiesza wśród katolików? Po latach ujawnią prawdę o odejściu Benedykta XVI
  4. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata

Źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News