Justyna Żyła znowu pokazała swoje zdjęcie kompletnie bez ubrań. Wielu twierdzi, że odebrało im mowę

Justyna Żyła znowu pokazała swoje zdjęcie kompletnie bez ubrań. Wielu twierdzi, że odebrało im mowę Źródło: Facebook / justyna.zyla

Justyna Żyła pochwaliła się na Instagramie nagim zdjęciem. Celebrytka wywołała ogromne poruszenie fotografią, internauci zostawili ogrom komentarzy pod postem. Dla niektórych do widok nie do zapomnienia.

Justyna Żyła wstawiła na Instagrama swoje nagie zdjęcie. Celebrytka nie ma na nim żadnych ubrań. Była żona polskiego skoczka narciarskiego znów poruszyła użytkowników internetu, a pod jej nowym postem pojawiło się wiele komentarzy, choć nie wszyscy doceniają otwartość kobiety.

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie swoje nagie zdjęcie

Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swojej nagiej sesji, którą rok temu opublikował magazyn Playboy. Kobieta pozuje na nim na stojąco, a jej zupełnie nagie ciało delikatnie okrywa jedynie zwiewny materiał. Sesja nosiła tytuł "Góralu, czy Ci nie żal?" i wzbudziła wiele kontrowersji, głównie z powodu jej niedawnego rozwodu ze sportowcem, Piotrem Żyłą. Media wytykały kobiecie, że zgodziła się na nagie zdjęcia, by zrobić na złość byłemu mężowi. Justyna Żyła wyznała jednak, co naprawdę dało jej to doświadczenie.

- Pożegnanie z Playboyem! Po tej sesji poczułam się znowu atrakcyjną kobietą! - napisała kobieta pod zdjęciem pochodzącym z sesji dla Playboya.

Wydawca Marquard Media Polska niedawno ogłosił, że wycofuje z rynku kilka popularnych magazynów. Ze sprzedaży znikną m.in. takie tytuły, jak CKM, Cosmopolitan czy Harper's Bazaar. Ostatnie dni działalności czekają również redakcję Playboya. W grudniu wydany zostanie ostatni egzemplarz kultowej gazety.

Justyna Żyła znów sprowokowała ożywioną dyskusję w internecie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W wywiadzie dla Playboya, który towarzyszył zdjęciom,  odpowiedziała na pytanie, czy propozycja udziału w nagiej sesji była dla niej zaskoczeniem.

- Trochę tak, a trochę nie. Zanim do mnie zadzwoniliście, może z dwa dni wcześniej rozmawiałam z Piotrkiem o tym, że prowadzę bloga na Instagramie, że mi przybyło obserwujących, a on mówi: „Tylu masz fanów, że zaraz dostaniesz propozycję do Playboya" - powiedziała Żyła w wywiadzie.

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy
2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

Zdjęcie wywołało ożywioną dyskusję, zdania o publikacji nagiej fotografii są wyraźnie podzielone. Jedni podziwiają kobietę za odwagę, inni nie popierają jej otwartości sugerując, że nie wypada jej robić takich rzeczy, a tym bardziej chwalić się nimi publicznie.

- Masz piękne CIAŁO i wielką odwagę, bo ja nie dała bym rady - skomentowała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Dzieci docenią na pewno - dodała inna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe  
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News