Justyna Żyła narzeka na alimenty
instagram.com justynazyla
Weronika Wasiak - 22 Sierpnia 2020

Justyna Żyła narzeka na alimenty od byłego męża. Padła konkretna kwota

Justyna Żyła znów atakuje byłego męża. Szczera jak jeszcze nigdy odniosła się m.in, do kwestii alimentów, które nie są dla niej zadowalające. Przyznała, że Piotrowi zdarzają się opóźnienia w wypłacaniu, a także że kwota nie jest taką, jakiej oczekuje.

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwiedli się w 2018 roku, po 12 latach małżeństwa. Doczekali się dwóch pociech, nad którymi po rozstaniu opiekę sprawuje eks-ukochana skoczka. On z kolei ma prawo do spotkań z nimi, a także jest zobowiązany do comiesięcznego wypłacania alimentów. Ta kwestia okazała się dla Justyny i Piotra kolejną kością niezgody. Uczestniczka "TzG" nie zamierza milczeć, ostro skomentowała zachowanie byłego męża.

Katarzyna Dowbor uratowała mu życieKatarzyna Dowbor niedawno uratowała mu życie. Cała prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Justyna Żyła narzeka na alimenty

Jak donosi Wirtualna Polska, opierając się na rozmowie "Super Expressu" z Justyną Żyłą, coraz więcej wskazuje na to, że kobieta może doprowadzić do sytuacji, w której skoczek zupełnie straci prawa do dzieci. Obecnie pociechy mieszkają z matką, a ojciec spotyka się z nimi tak często, jak jest to tylko możliwe i wypłaca Justynie alimenty - przynajmniej tak to wygląda w teorii. A jak widzi to Justyna? W czasie wywiadu dla SE postanowiła wyjawić całą prawdę o zachowaniu byłego małżonka. Przyznała, że Piotr ma zły wpływ na dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

kobieta fotograf zdjęcieBrzydka kobieta poszła do fotografa. Jego reakcja zwaliła ją z nóg, nie mogła uwierzyć co zaproponowałCzytaj dalej

- Nie mają żadnego kontaktu, ponieważ wyłączył dzieciom ich numery komórkowe. Nie dzwoni i nie interesuje się na co dzień dziećmi. Ostatni raz widział je miesiąc temu. Jedynie wysłał synowi na mail grafik spotkań na wrzesień. Syn odpisał, że nie jest mu potrzebny grafik, ponieważ nie chce widywać na spotkaniu partnerki swojego taty. Dzieci proszą tylko o czas sam na sam z ojcem, czego otrzymać nie mogą - mówiła dla SE Justyna Żyła.

Okazuje się, że 33-latka nie jest też zadowolona z kwoty alimentów - na każdą z pociech przypada mniej niż wynosi najniższa krajowa (2600 zł). Co więcej, Piotrowi zdarza się wypłacać je z dwudniowym opóźnieniem. Justyna wyznała też, że skoczek nie pozwala dzieciom mówić o jego nowej partnerce, a w czasie spotkań wyłącza ich telefony, by nie mogły dzwonić do matki. 33-latka prost przyznała, że jeśli sytuacja się nie poprawi, rozpocznie konsultację z prawnikiem.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja właśnie zaczęła wysyłać zawiadomienia. Wielu Polaków będzie zrozpaczonych

2. Usuwa toksyny, normalizuje pracę żołądka oraz poziom cukru we krwi. Napar z liści laurowych niesamowicie wpływa na organizm

3. TVN przekazał tragiczne informacje. Niestety, nie żyje

- Zawsze walczę, aby dzieci czuły się spokojne, kochane. Tylko to mnie interesuje. Jeśli będzie w dalszym ciągu arogancko podchodził do posiadania dzieci, zmuszał je do kontaktu z osobą, z którą nie chcą się widywać, to sprawę skonsultuję z prawnikiem. Najważniejsze jest szczęście i komfort moich dzieci - dodała Justyna Żyła w rozmowie z "Super Expressem".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mówili jej, że źle się czuje przez antykoncepcję. Kiedy odkryła prawdę, było już za późno
  2. Najbliższy współpracownik Szumowskiego ujawnił całą prawdę o nim. Smutne
  3. Marta Kaczyńska uczciła urodziny mamy. Chwilę potem padły bardzo mocne słowa
  4. Szef WHO zdradził, kiedy skończy się pandemia. Ręce opadają
  5. Jarosław Jakimowicz może pożałować. Internauta ujawnił wulgarne wiadomości od gwiazdora, groził mu pobiciem

Oliwia Bieniuk na nowych zdjęciachNajnowsze zdjęcia Oliwii Bieniuk zwalają z nóg. Jest już piękniejsza od matki?Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News