Justyna Żyła wyznała miłość. Fani rozpływają się z zachwytu

Justyna Żyła wyznała miłość. Fani rozpływają się z zachwytu Źródło: YouTube / SuperExpress

Justyna Żyła, która rozstała się ze swoim mężem Piotrem, nie informuje mediów na temat nowej miłości. Jak się okazuje, gwiazda jest zakochana. Poinformowała o tym na Instagramie.

Justyna Żyła, która rozstała się ze swoim byłym mężem Piotrem Żyłą, reprezentantem Polski w skokach narciarskich, nie udziela w mediach informacji na temat tego, czy związała się z kimś innym. Kobieta przeżyła ogromną traumę związaną z rozstaniem. Zarzucała Piotrowi zdrady, publicznie komentowała ich problemy małżeńskie i publicznie ujawniała brudne szczegóły w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że celebrytka poradziła sobie z traumą i wyciągnęła konsekwencje z błędów z przeszłości. Stara się zachować powściągliwość w kwestiach prywatnych.

Justyna Żyła wyznała miłość we wpisie na Instagramie

Nic nie wiadomo na temat tego, czy Justyna Żyła odnalazła nową miłość po rozwodzie ze skoczkiem narciarskim, co nie zmienia faktu, że kobieta ma gdzie lokować swoje uczucia. Bardzo kocha swoje dzieci i zachwyca się ogromnym talentem muzycznym córki. Zdolności Karolinki pokazała na Instagramie. Opublikowała specjalne video.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko Justyny i Piotra ma świetny słuch muzyczny. Jak poinformowała dumna mama, dziewczynka uczy się grać na pianinie i fortepianie dopiero od września. Trzy miesiące wystarczyły, aby jej pociecha w znakomitym stopniu opanowała sztukę gry na tych instrumentach.

Zarówno gwiazda, jak i jej fani rozpływają się z zachwytu

Celebrytka uwieczniła występ dziewczynki na krótkim nagraniu, które opublikowała w formie wpisu na Instagramie. Filmik opatrzyła uroczymi hasztagami, w których wyznała swe gorące uczucie do córki. Napisała między innymi, że kocha ją najbardziej na świecie i jest ogromnie dumna ze swojej pociechy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny piosenkarz. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie
2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Filmik z Karolinką grającą na fortepianie kolędę błyskawicznie zyskał rzesze pozytywnych komentarzy. Fani rozpływają się i gratulują dziewczynce ogromnego talentu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polki dostaną większe emerytury! Lada dzień wielkie podwyżki, wiemy o ile
  4. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków
  5. Genialny sposób babć na rozpadające się pierogi. Dzięki niemu zawsze będą idealne, teściowa będzie ci zazdrościć

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News