Justyna Żyła szuka męża. Wrzuciła nawet specjalne ogłoszenie, ma specjalne wymagania

Justyna Żyła szuka męża. Wrzuciła nawet specjalne ogłoszenie, ma specjalne wymagania Źródło: instagram.com justynazyla

Justyna Żyła po raz kolejny wywołała zainteresowanie swoją osobą. Na Instagramie zamieściła dość bezpośrednie ogłoszenie, przyznając, że szuka męża. Zrobiła to jednak w nietypowy sposób. Męska część obserwatorów Justyny nie była w stanie odmówić sobie komentarza, niektórzy nie przebierali w słowach.

Justyna Żyła wielokrotnie już musiała zmierzyć się z ostrym hejtem, a wszystko przez jej nie do końca udane próby zaistnienia w show-biznesie, choć z mniej lub bardziej zadowalającym rezultatem, ale jej się to udało. Niewątpliwie jedną z częściej wykorzystywanych przez nią metod było wzbudzanie wokół siebie rozgłosu, po którym rozpisywali się o niej internauci i kolorowa prasa. Justyna ma już za sobą rozbieraną sesję do gazety dla panów, udział w "Tańcu z gwiazdami" oraz próby na ścieżce kulinarnej. Tym razem zdecydowała się na coś zupełnie innego, choć równie zaskakującego - za pośrednictwem Instagrama Żyła ogłosiła, że szuka męża, a zrobiła to w dość niestandardowy sposób.  

Justyna Żyła szuka męża. Ma specjalne wymagania 

Na Instagramie Justyny pojawił się film w iście letnim klimacie. Gwiazda pokazała się w leginsach i za dużej bluzie przy koszeniu trawy. Obserwatorzy szybko przekonali się, że raczej nie jest to jej ulubione zajęcie, bowiem ta, publikując pod nagraniem krótkie ogłoszenie, postanowiła obwieścić, że szuka męża. Żyła nie mogła jednak pozostawić komunikatu bez wzmianki o swoich preferencjach. Nie wszystkim mężczyznom mogą spodobać się wymagania celebrytki, bo według niej, facet idealny musi "umieć kosić trawę i odśnieżać". Na szczęście, Justynie wystarczy, żeby jej potencjalny mąż jedynie posiadał takowe umiejętności, a nie pasjonował się koszeniem trawnika. 

- [...] broń Boże, nie wypięłam się na was... męża szukam. Takiego, co kosić umie, odśnieżać itp. Kogo polecacie - napisała pod swoim instagramowym postem Justyna Żyła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci komentują 

Męskie grono obserwatorów Justyny nie mogło odmówić sobie kilku komentarzy, choć nie zabrakło ich również ze strony pań. Internauci, jak zawsze niezawodni, wykazali się niebywałą szczerością. Panowie zasypali ją swoimi ofertami, a panie - słowami otuchy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegły zdjęcia Dudy z wypadu w Bieszczady. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół

2. Ministerstwo Zdrowia właśnie wydało komunikat. Chodzi o kilka zakazów

- Mogę oddać swojego, jeszcze dopłacę - wyznaje fanka. 

- To może w moje rejony zapraszam - oferuje obserwator. 

- Ja chętnie - przyznaje kolejny. 

- To chyba mnie szukasz - zaoferował internauta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta sfotografowała swojego synka. Zwykłe zdjęcie pomogło postawić porażającą diagnozę 
  2. Mały synek polskiego gwiazdora bardzo przeżył epidemię. Słowa dziecka wzruszają do łez
  3. 2 zdrowych chłopców zmarło nagle podczas lekcji WF. Przyczyna podzieliła lekarzy, rodzice ostrzegają
  4. Polacy pokochali ją w "Misiu". Niesamowite, co się z nią stało po premierze
  5. Co zobaczyłeś na obrazku, drzewa czy tygrysa? Odpowiedź zdradza prawdę o osobowości, skuteczność zadziwia psychologów
  6. Woda po ogórkach kiszonych jest cenna. Ale wszyscy zapomnieli o mocy wody po ogórkach konserwowych

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News