Justyna Żyła wydała oficjalny komunikat ws. swojej ciąży. Nie ma już żadnych wątpliwości

Justyna Żyła wydała oficjalny komunikat ws. swojej ciąży. Nie ma już żadnych wątpliwości Źródło: Instagram/justynazyla

Justyna Żyła znów wzbudza ogromne zainteresowanie. Wystarczyło jedno zdjęcie, by sieć zawrzała, a wszyscy zaczęli zadawać sobie pytanie, czy gwiazda jest w ciąży. Potrzebny był oficjalny komunikat, który wyjaśnił wszystko.

Justyna Żyła zdobywała sławę krok po kroku. Najpierw była kojarzona z tego, że była żoną charakterystycznego skoczka narciarskiego. To Piotr Żyła podbijał serca fanów swoją bezpośrednią osobowością. Potem cały kraj śledził perypetie między małżonkami i to od tego momentu Justyna Żyła mogła mówić, że dołączyła do zacnego grona celebryckiego świata. Choć wydawało się, że media nieco o niej zapomniały, teraz znów pojawiła się na pierwszych stronach, bo pojawiły się informacje, że Justyna Żyła może być w ciąży. 

Justyna Żyła znów ma swoje pięć minut. Ludzie zastanawiają się, czy jest w ciąży

Justyna Żyła przez pewien czas cieszyła się ogromnym rozgłosem - m.in. pozowała dla magazynu dla mężczyzn i wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". To było jednak za mało - dopiero najświeższa informacja wywołała wokół niej ogrom zainteresowania. Media podały, że Justyna Żyła spodziewa się dziecka, co było gigantycznym szokiem. 

Wszystko przez jeden post, który gwiazda opublikowała na Instagramie. Zdjęcie pozornie wydaje się niewinne - Żyła siedzi i głaszcze króliczka, jednak to jeden z komentarzy wywołał falę spekulacji. Internautka zauważyła, że brzuch kobiety wygląda na większy, niż do tej pory. To wskazywać miało na ciążę.

Spostrzegawcza fanka Żyły zapytała wręcz, czy może już gratulować celebrytce nowego potomka. Momentalnie temat podchwycili również inni fani, a z czasem zaczęły o tym pisać media. 

Ciąża czy nie? Oficjalny komentarz gwiazdy nie pozostawia wątpliwości

Sprawa wzbudziła ogromne emocje, lecz początkowo nie została wyjaśniona przez samą zainteresowaną. Najwyraźniej Justyna Żyła postanowiła trzymać internautów w niepewności, jednak prędzej czy później prawda musiała wyjść na jaw. Nie dało się już tego ukrywać. Wątpliwości odnośnie stanu Justyny Żyły rozwiała menadżerka gwiazdy. Ujawniła całą prawdę w oficjalnym, acz lakonicznym w treści komunikacie:

- To totalna bzdura. Justyna nie jest w żadnej ciąży. Na razie nie widać nawet na horyzoncie kandydata – stwierdziła menadżerka, rozwiewając wszelkie wątpliwości fanów. 

A oto zdjęcie, które wywołało takie poruszenie:

Źródło: Instagram/ @justynazyla

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Takiej żenady jeszcze nie było, upokarzali Ewę Farną przed koncertem. Zmiażdżyła ich ze sceny po mistrzowsku
  4. Wyciekły nieznane wstrząsające kulisy małżeństwa ojca Dawidka z żoną Julią. Zwalają z nóg
  5. Żona Sławomira wymieniła czułości z obcym mężczyzną. Przy królu disco polo wygląda jak prawdziwy Apollo (FOTO)
  6. Marta Kaczyńska ostro prowokuje. Wrzuciła do sieci nagranie, o którym piszą dziś wszystkie media

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu