Współczujemy Piotrowi Żyle. Media przekazały informacje o jego byłej żonie

Współczujemy Piotrowi Żyle. Media przekazały informacje o jego byłej żonie Źródło: .

Justyna Żyła stała się rozpoznawalną celebrytką po głośnym rozwodzie z czołowym polskim skoczkiem, Piotrem Żyłą. Media obiegły szokujące informacje o kobiecie, wielu współczuje jej byłemu mężowi.

Justyna Żyła stała się rozpoznawalna w całej Polsce po rozwodzie z Piotrem Żyłą, który odbył się w oparach ogromnego skandalu. Ich medialne przepychanki dały kobiece wstęp do świata polskich celebrytów, z którego chętnie skorzystała. Media podały właśnie informacje dotyczące byłej żony skoczka, wielu mu współczuje.

Justyna Żyła rozwiodła się z mężem w 2018 roku

Rozwód Piotra i Justyny Żyłów wstrząsnął polskimi kibicami. Po rozstaniu ze skoczkiem, kobieta regularnie gościła w mediach, a wokół jej osoby gromadził się coraz większy tłum fanów. To zaowocowało kolejny propozycjami ze świata show-biznesu. Wschodząca gwiazda wzięła udział w sesji do magazynu "Playboy" oraz w programie "Taniec z gwiazdami". W międzyczasie poprowadziła również własny program telewizyjny pt. "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!".

Po pewnym czasie kobieta usunęła się jednak w cień i ograniczyła medialne występy. W kilku wywiadach wyznała, że mimo wszystko dobrze dogaduje się z byłym mężem i wciąż wspólnie wychowują dzieci. Ostatnio otwarcie pogratulowała sportowcowi sukcesu w jednym z konkursów i przyznała, ze wspólnie z synem i córką oglądają jego zmagania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna Żyła zrobiła oszałamiającą karierę po rozstaniu ze sportowcem

Teraz media obiegła nowa informacja o byłej żonie skoczka, która zelektryzowała fanów. Jak ustalił "Flesh", Justyna Żyła wraca do telewizji i zostanie gwiazdą nowego programu na antenie stacji Active Family. Najbardziej zaskakująca jest jednak tematyka nowego show, kobieta ma w nim szukać nowej miłości.

- O serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę - zdradziła dwutygodnikowi osoba z produkcji.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Nie żyje wokalistka Alibabek. Długo walczyła z guzem mózgu

Wiadomości poruszyły internautów. Jedni są rozbawieni, inni szczerze współczują Piotrowi Żyle, ponieważ jego żona najpewniej znowu będzie publicznie pokazywała kulisy prywatnego życia jego rodziny. Miejmy nadzieję, że nie dotknie to w negatywnym stopniu naszego mistrza oraz jego dzieci. Podobno zdjęcia do programu mają być kręcone wiosną, a premierę show z udziałem Justyny Żyły zaplanowano jeszcze na ten rok. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Zrobiono je tuż przed śmiercią. Do sieci wyciekło ostatnie zdjęcie ukochanej księcia Harry'ego z przeszłości
  4. Kultowy aktor Polsatu i TVN potrzebował pilnej operacji. Bardzo smutna informacja dla wszystkich fanów
  5. 65-letni gwiazdor serialu na TVN niespodziewanie został ojcem. Zdjęcie ze szpitala rozczula do łez
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News