Justyna Żyła się chwali. Chodzi o Piotrka

Justyna Żyła się chwali. Chodzi o Piotrka Źródło: instagram/justynazyla/

Justyna Żyła pochwaliła się w mediach społecznościowych czymś niebywałym. Fani aż zaniemówili, gdy dowiedzieli się, że chodzi o Piotrka. To niesamowite.

Justyna Żyła skrupulatnie prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym niestety przychodzi jej zmierzyć się nie tylko z pochlebnymi słowami, ale i ostrą krytyką. Nie da się ukryć, że najwięcej hejtu spłynęło na nią tuż po rozwodzie, gdy próbowała jakoś ułożyć sobie życie i coraz śmielej brylowała na salonach. Z czasem jednak dyskusje ucichły, a Justyna mogła już tylko skupiać się na samej sobie i pociechach, zdradzając obserwatorom jedynie najciekawsze smaczki. Tym razem pochwaliła się czymś nieprawdopodobnym. 

Justyna Żyła chwali się internautom. Chodzi o Piotrka 

Porozwodowe relacje Justyny i Piotrka nie należały do najlepszych, choć ze względu na dzieci starali się jakoś porozumieć. Skoczek nie mógł zrozumieć publicznego prania brudów 33-latki, a ona próbowała pozbyć się etykiety "byłej żony Piotra", z którą mimowolnie figurowała przez długi czas. W końcu sprawa nieco ucichła, każde poszło w swoją stronę, a chłodne stosunki między nimi pozostawały bez zmian. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tymczasem Justyna, która wówczas między leczeniem ran w "Tańcu z gwiazdami" a wytykaniem byłemu błędów, zainteresowała się również gotowaniem, pochwaliła się niebywałym daniem, które stworzyła razem z dziećmi. Nieziemsko piękny, dwupiętrowy tort, pełen owoców i spływającej czekolady, jak zdradziła, to prezent dla Piotrka. 

- Praca zespołowa z niewielką pomocą „wyrośniętych krasnoludków". Dzieci przygotowały tort dla taty - napisała pod opublikowanym na Instagramie zdjęcie tortu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana

2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

16 stycznia skoczek świętował swoje 33. urodziny, jednak nie to wzbudziło największe zainteresowanie wśród obserwatorów Justyny. Wszyscy zauważyli, że skoro ta postanowiła wykonać dla niego takie słodkości, ich relacje w końcu się poprawiły, a być może nie pozostają tylko "poprawne". Sympatycy pary wciąż mają nadzieję, że Justyna i Piotr znów będą razem. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
    2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
    3. Zjawiskowa dziewczyna Janosika ma już 70 lat. O jej dramatycznych losach mało kto wiedział
    4. Smutek nie do opisania. Nie żyje Krystyna Siwiec
    5. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedziałeś o wszystkich, 7 pozycja wbija w ziemię  

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News