Justyna Żyła pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Wielkie poruszenie w sieci

Justyna Żyła pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Wielkie poruszenie w sieci Źródło: Instagram/Justyna Żyła

Justyna Żyła właśnie pokazała swój pierścionek zaręczynowy. Publikacja z miejsca stała się hitem sieci, a fani zaczęli spekulować, kto podarował go popularnej celebrytce. Czy gwiazda Polsatu w końcu odnalazła miłość swojego życia?

Justyna Żyła ma nowego adoratora? Najwyraźniej ktoś stara się o względy popularnej celebrytki, która właśnie zaprezentowała swoją nową biżuterię. Tę, jak twierdzą tabloidy, otrzymała od ukochanego. Internauci są jednogłośni - dawno nie widzieli pierścionka o tak nietypowym wyglądzie. Trzeba przyznać, że jej adorator ma poczucie humoru.

Justyna Żyła pokazała pierścionek zaręczynowy

Popularna celebrytka, której największy rozgłos dały skandale osobiste oraz udział w programie "Taniec z gwiazdami", od dawna próbuje ułożyć sobie życie po rozwodzie z Piotrem Żyłą. Obecnie mieszka razem ze swoimi dziećmi w Wiśle-Kopydle w przepięknym domu, który według szacunków różnych źródeł, może być wart nawet 1,1 mln złotych.

Gwiazda stacji Polsat, zdaniem tabloidów, od dawna spotyka się z tajemniczym mężczyzną, którego widać było m.in. podczas jej krótkiej transmisji na InstaStories. Trzymała tam za rękę nieznanej tożsamości bruneta, którego twarzy Justyna Żyła celowo oczywiście nie pokazała. Zdjęcie wykonane zostało w Tatrach, a przy jednej z fotografii Justyna Żyła narysowała nawet nad głową swojego towarzysza podróży wielkie, różowe serce, które wiele mówiło o ich relacji.

Pierścionek zaręczynowy, który rozbawił tysiące internautów

Tym razem Justyna Żyła poszła na całość i postanowiła nieco sprowokować swoich fanów do przemyśleń. Pokazała im pierścionek zaręczynowy, choć nie wyglądał on tak, jak większość tradycyjnych pierścionków. Na serdeczny palec Justyna Żyła założyła sobie bowiem pierścionek wykonany z chrupek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent Duda

Internauci byli rozbawieni i poruszeni publikacją gwiazdy Polsatu. Zaczęli debatować, czy jest to jedynie niewinny żart ze strony celebrytki, czy może faktycznie jest aktualnie z kimś związana. Publikacja z pierścionkiem zaręczynowym w postaci chrupek może być bowiem jedynie preludium do przyszłej publikacji, na której Justyna Żyła zaprezentuje fanom już prawdziwy pierścionek, wywołując tym oczywiście pełne zaskoczenie.

Fot. Instagram/Justyna Żyła

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowita oferta, która zwala z nóg. Polacy mogą za darmo przejechać się kultowym autem prosto z salonu
  2. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  3. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  4. Para oszalała ze szczęścia, gdy urodziły im się bliźniaki. Chwilę później przyszedł lekarz z informacją, która ścięła i ich z nóg
  5. Marta Kaczyńska sfotografowana w samym bikini. Co za widok, długo go nie zapomnicie
  6. Miała wziąć z nim ślub. Gdy przypadkiem zobaczyła, co robi z jej psami, zdruzgotana odwołała wszystko

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News