Wreszcie dowiedzieliśmy się ile Justyna Żyła zarobiła w Tańcu z Gwiazdami. To prawdziwa fortuna

Wreszcie dowiedzieliśmy się ile Justyna Żyła zarobiła w Tańcu z Gwiazdami. To prawdziwa fortuna Źródło: Instagram/Justyna Żyła

Justyna Żyła wzięła udział w ostatniej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Mimo że była żona skoczka narciarskiego nie zaszła w show szczególnie daleko, to i tak zarobiła tam prawdziwą fortunę. Wreszcie dowiedzieliśmy się, o jak potężnych pieniądzach mowa.

Justyna Żyła pojawiła się w mediach głównie za sprawą swojego głośnego rozstania z polskim skoczkiem narciarskim. Polska prasa żyła swojego czasu z doniesień dotyczących burzliwego rozwodu pary, lecz ostatnio wszystkie oczy skierowały się na Żyłę również przez jej udział w "Tańcu z gwiazdami". Choć nie popisała się tam szczególnym talentem, udało jej się zarobić prawdziwą fortunę. 

Justyna Żyła zarobiła fortunę 

Justyna Żyła wzięła udział w ostatniej edycji hitu Polsatu "Taniec z gwiazdami". Mimo że celebrytce nie szło w tanecznym show szczególnie dobrze, za każdy odcinek inkasowała pokaźną sumę pieniędzy. W końcu "Taniec z gwiazdami" to program niezwykle popularny wśród polskiego społeczeństwa, a kontrowersyjna celebrytka zapewniała mu jeszcze większy rozgłos.

Nie spodziewacie się nawet, jak bardzo wzbogaciła się była żona Piotra Żyły. Ta astronomiczna kwota zrobi wrażenie na każdym. Prawdopodobnie to był jeden z głównych powodów, dla których celebrytka w ogóle zgodziła się stanąć do tanecznych zmagań. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wybitnie opłacalny udział w programie 

Wreszcie wyszło na jaw, ile tak naprawdę pieniędzy dostawała Justyna Żyła po każdym pojawieniu się w programie. Zarobki celebrytki w każdym odcinku wynosiły podobno 12,5 tys złotych. Warto przypomnieć, że gwiazda zakończyła swój udział w "Tańcu z gwiazdami" dość szybko, bo już w piątym tygodniu tanecznego konkursu, lecz choć była bezustannie krytykowana przez jury i wyśmiewana przez internautów, jej portfel wyraźnie się dzięki temu rozrósł. 

Jej brak wyczucia rytmu i talentu do tańca nie przeszkadzał jej w zainkasowaniu astronomicznej kwoty 62,5 tys. złotych za cały udział w programie. Dodatkowo celebrytka mogła liczyć na luksusowy apartament w Warszawie i gwiazdorski catering. Wygląda na to, ze udział w "Tańcu z gwiazdami" był dla niej wybitnie opłacalną inwestycją. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)
     

Źródło: Dziennik Zachodni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News