Justyna Żyła przypadkiem się wygadała, przekazała radosną nowinę. Gratulujemy!

Justyna Żyła przypadkiem się wygadała, przekazała radosną nowinę. Gratulujemy! Źródło: youtube.com/super express

Justyna Żyła przekazała bardzo radosną nowinę. Była gwiazda 'Tańca z Gwiazdami" zupełnie przypadkowo opowiedziała o swoim wielkim, szczęściu. Jak widać, w sercu celebrytki zaczęło się dziać coś bardzo dobrego, co może zastąpić złe wspomnienie o jej byłym mężu.

Justyna Żyła jest osobą, która na swoich social-mediach mówi bardzo dużo o samej sobie i swoim życiu. Mimo że celebrytka unika wywiadów na niektóre tematy z mediami, to czasami zapomina o tym, aby trzymać tajemnicę przed swoimi fanami. Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" przyznała się do czegoś, do czego nie miała odwagi przed kamerami. Takie wyznanie zwiastuje wielkie zmiany w życiu celebrytki i wymazaniu z głowy wspomnień o nieudanym małżeństwie z Piotrem Żyłą.

Justyna Żyła zarzekała się, że nie ma czasu na miłość. Okazuje się, że jest inaczej

Justyna Żyła ma niewątpliwie bardzo ciekawą historię szukania nowego ukochanego. Celebrytka kilkukrotnie zmieniała zdanie, mówiąc, że nie ma czasu na szukanie miłości. Dopiero w listopadzie 2019 roku zdecydowała się na wyznanie, które zwiastowało wielkie zmiany w jej życiu.

- To znaczy tak, no do wszystkiego trzeba dojrzeć. A ja też jestem naprawdę no gotowa na nowy związek, na nową miłość, jeżeli tak to można nazwać. Także jestem już też dużo bardziej pewna siebie, świadoma siebie, także dzisiaj jestem taka, jaka jestem - mówiła Żyła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Celebrytka przez przypadek opowiedziała o zmianach w życiu

Kobieta pod nowym wpisem na Instagramie została skomplementowana przez jedną ze swoich fanek, która pytała się o przyczynę dobrego samopoczucia gwiazdy. Nie da się ukryć, że Żyła prezentuje się coraz lepiej na swoich zdjęciach i ma odczuwalnie lepszy humor. Celebrytka całkowicie przez przypadek powiedziała, czemu czuje się aż tak dobrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Przegrał walkę ze straszliwą chorobą
2.Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

- Kochanie, miłość - odpisała Żyła fance.

Okazuje się więc, że w życiu Justyny Żyły pojawił się ktoś istotny, ale gwiazda nie jest jeszcze gotowa, aby zaprezentować ukochanego publicznie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa przybierający na sile atak silnego wiatru w polskiej miejscowości. Przed niebezpieczeństwem ostrzega IMGW
  2. Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza
  3. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: Instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News