Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć, znowu zalała ją fala hejtu. Wszystko przez kontrowersyjne zdjęcie, które zrobiła swoim dzieciom

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć, znowu zalała ją fala hejtu. Wszystko przez kontrowersyjne zdjęcie, które zrobiła swoim dzieciom Źródło: instagram/Justyna Żyła

Justyna Żyła po tym jak rozstała się z skoczkiem, Piotrem Żyłą, zdecydowała się na karierę celebrytki. Jaki czas temu było o niej ciszej, ale ostatnio znowu wzbudziła nie lada burzę. Tym razem chodzi o jej dzieci.

Justyna Żyła nie pozwala, żeby ludzie o niej zapomnieli. Celebrytka wciąż aktywnie prowadzi Instagrama, na którym oprócz kulinarnych wyczynów zamieszcza także szczegóły ze swojego prywatnego życia. Ostatnie zdjęcie wzbudziło niemałą burzę.

Justyna Żyła po raz kolejny budzi kontrowersje. Internautów oburzyło zdjęcie jej dzieci

Była żona polskiego skoczka wstawiła ostatnio na Instagramie zdjęcie swoich córek. Jej pociechy były przebrane za wiedźmy z okazji Halloween. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo takie obchodzenie ostatniego dnia października jest bardzo popularne wśród dzieci. Jednak w Polsce amerykańskie święto budzi spore kontrowersje. Wiele osób uważa je za sprzeczne z polską tradycją. Jedna internautka określiła zdjęcie jako "Idiotyczne", co zdenerwowało Justynę Żyłę.

- Idiotyczne? Sprawianie frajdy dzieciom? Nigdy nie obchodziłam tego święta. Sprawianie "frajdy" "dzieciom" z pełną świadomością i utożsamianiem ich z wiarą, z Bogiem i tym na czym polega "odłam", tak niewiele, a tak wiele znaczący o kościoła katolickiego - odpowiedziała celebrytka.

Spór fanów Justyny Żyły o Halloween 

Wielu fanów stanęło w obronie Justyny Żyły. Rozgorzała się prawdziwa dyskusja na temat tego, czy jako katolik powinno się zgadzać na to, aby dzieci obchodziły Halloween. Odezwała się po raz drugi autorka krytycznego komentarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Może i użyłam dobitnego słowa... Ale tak mnie boli, głupota rodziców i krzywda, jaką robią dzieciom... Katolickich uzasadnień znajdziesz mnóstwo w Internecie... Tu nie wystarczy miejsca na nie. Tyle że jak ktoś nie chce w nie wierzyć, to nic tego nie zmieni... A dzieci są śliczne i niewinne i wyglądałyby przepiękne przebrane za aniołki na Balu Świętych... Takie już są organizowane przez parafie... - pisała kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Był wielkim gwiazdorem seriali Polsatu, Marka Perepeczko kochały miliony. Dzisiaj jego grób wygląda tak, że trudno powstrzymać łzy

- Jaką krzywdę robi dzieciom? Głupota rodziców to sprawianie dzieciom radości? Jak już mówiłam to tylko przebranie, a nie wyznawanie szatana. Czemu zawsze znajdzie się ta jedna osoba, która wciska swoją wiarę innym? Może Pani Justyna nie chce, aby jej dzieci przebierały się za aniołki tylko za coś innego? Dajmy jej prawo wyboru - odparła inna użytkowniczka, broniąca Justynę Żyłę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

😜😜

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą ZABRAĆ ci miejsce pochówku bliskiej osoby. Aby temu zapobiec, musisz pamiętać o jednym
  2. Kaczyńska z rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Towarzyszył jej też Andrzej Duda
  3. Mamy zdjęcia grobu Kory w Święto Zmarłych. Widok zapiera dech
  4. Odwiedziliśmy dzisiaj grób Zbigniewa Wodeckiego. Widok, którego nie da się zapomnieć
  5. Byliśmy dzisiaj na grobie Pawła Adamowicza. Widok jest po prostu smutny, mamy zdjęcia

Źródło: Instagram

Następny artykuł