Justyna Święty-Ersetic
Fot. Instagram / Justyna Święty-Ersetic
Wiadomości Pikio - 2 Grudnia 2018

Polska gwiazda dokonała niemożliwego! Właśnie zrobiła coś, na co czekały miliony

Justyna Święty-Ersetic to polska lekkoatletka. Kobieta specjalizuje się w biegu na 400 metrów, a o jej dokonaniach mówi cały świat. Chociaż na mistrzostwach świata w Londynie poniosła sromotną klęskę, to teraz przyszedł dla niej dobry czas. Lekkoatletka pokonała swoje słabości i przyniosła Polsce prawdziwy powód do dumy.

Justyna Święty-Ersetic, podczas mistrzostw świata w Londynie, nie miała powodu do radości. Jak sama podkreśla, był to jej najgorszy start, o którym najlepiej byłoby zapomnieć. Teraz wzbiła się na wyżyny swoich umiejętnościach, a o jej dokonaniach mówi cały świat. Okazuje się, że kobieta potrafi zaskoczyć nie tylko na polu zawodowym. Dla fanów jej urody mamy niesamowicie dobre wieści.

Justyna Święty-Ersetic zdobyła dwa medale. Teraz przyszedł czas na odważne zdjęcia

Lekkoatletka otarła już łzy nieszczęścia. Podczas Mistrzostw Europy w Berlinie zażegnała zły czas i zdobyła aż dwa złote medale! Co zaskakujące, obydwie wygrane padły tego samego wieczora, a jest to jest nie lada dokonanie. Oprócz sportowych wyczynów, kobieta postanowiła spróbować czegoś nowego. Podjęła decyzję o wzięciu udziału w nagiej sesji zdjęciowej. - Z tych zdjęć powstanie kalendarz, będzie też wystawa i książka. Pojawi się w niej osiem dziewczyn, polska sportowa czołówka, pomalowano na złoto, srebro i brąz. Każda z nas nie tylko się pokaże, ale też opowie jak znalazła się w sporcie i jak to traktuje. Kiedy dostałam propozycję wzięcia udziału w tym projekcie, myślałam, że nie dam rady, bo nie jestem typem, który potrafi stać i pozować do zdjęć. Ale chętnie się zgodziłam uznając, że to będzie nowe doświadczenie. Kolejne wyzwanie. Mąż nie był do końca zachwycony, ale ponieważ bardzo tego chciałam, musiał się zgodzić i sprawę jakoś przetrawić - oznajmiła lekkoatletka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Artur Szalpuk 3One wspierały naszych mistrzów! Piękne partnerki siatkarzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Udane życie prywatne kluczem do sukcesu zawodowego

Lekkoatletka podkreśla, że nie tylko sport jest dla niej ważnym czynnikiem. Równie ważne jest udane życie prywatne, bowiem to ono daje poczucie bezpieczeństwa, a także zachęca do zawodowej walki. Chociaż założyła rodzinę w bardzo młodym wieku, to nigdy nie żałowała swojej decyzji. - Fajne życie prywatne uskrzydla życie zawodowe. Daje pozytywnego kopa. Gorzej byłoby, gdybym nie miała do kogo wracać z obozów, wiem, że to byłoby przykre. Świadomość, że ktoś kocha i czeka, sprawia, że wszystko łatwiej się znosi. Decyzja o małżeństwie była w stu procentach przemyślana. Chciałam i potrzebowałam tego, a Dawid jest mężczyzną, na którym mogę polegać i wiem, że nigdy mnie nie zawiedzie. Mąż lekkoatletki jest zapaśnikiem. Jak podkreśla sama Justyna, jest to dla niej ogromne ułatwienie, ponieważ dzięki temu doskonale się rozumieją.Justyna Święty-Ersetic Fot. Instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim z zawodu jest Magda Gessler? Jest nie tylko restauratorką!
  2. Pyrkosz nie utrzymywał kontaktu z dziećmi. Ciemne karty w jego życiorysie
  3. Księżna Kate w końcu wyznała prawdę. Tajemnica Williama ujawniona
  4. Michał Szpak padł na kolana. Czegoś takiego jeszcze nie widział
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
szewinska_z_synemPolskie gwiazdy sportu, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News