Wielka awantura! Nastoletni syn Steczkowskiej wdał się w bójkę w centrum Warszawy

Wielka awantura! Nastoletni syn Steczkowskiej wdał się w bójkę w centrum Warszawy Źródło: YouTube.com/Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska ze swoim synem pokazuje się w show-biznesie stosunkowo rzadko. Spowodowane to jest między innymi podejściem gwiazdy do życia prywatnego, które ta stara się chronić. O nastolatku jednak ostatnio zrobiło się w mediach głośno. Wszystko za sprawą awantury w centrum miasta, w której brał udział.

Justyna Steczkowska ma uzdolnionego syna, o którym w mediach niewiele możemy się dowiedzieć. Nic dziwnego - Leon Myszkowski jest jeszcze bardzo młody. Pomimo nastoletniego wieku ma już jednak za sobą pierwsze sukcesy, które wyróżniają go na tle rówieśników. W ostatnim czasie udało mu się, na przykład, wydać własną książkę kulinarną.

Justyna Steczkowska po ostatnich wydarzeniach martwi się o swojego syna

Leon Myszkowski nie jest jeszcze zbyt popularnym celebrytą - mimo że jego mamą jest jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Wszystko jest jeszcze jednak przed nim. Chłopak najwyraźniej nie spieszy się i swoją karierę buduje krok po kroku. Dlatego też informacji o jego życiu prywatnym w mediach nie znajdziemy zbyt wiele.

W ostatnim czasie o Leonie jest cicho najprawdopodobniej z tego powodu, że oddał się on swojej pasji. Chłopak pracuje bowiem od niedawna jako DJ. Chociaż jego rolą jest rozweselanie osób, które uczestniczą w imprezach, okazuje się, że również brał udział w awanturze. Ta rzuciła się cieniem na wizerunku jego matki.

W jednym z warszawskich klubów, w którym to pracował Leon doszło do skandalicznej sytuacji. Według "Faktu" koncert, który chłopak grał w klubie na ul. Mazowieckiej, skończył się dla niego wyjątkowo nieprzyjemnie. Nastolatek został przyłapany, jak przepychał się z agresywnym rówieśnikiem. Cała sytuacja wyglądała ponoć bardzo niebezpiecznie i nie wiadomo, jak ostatecznie się skończyła. Z pewnością pozostałością po niej są liczne siniaki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W takich sytuacjach tłum nie pomaga. Pijani ludzie chętnie biorą udział w każdej bijatyce, której są świadkami - podkręcając całą atmosferę, co ostatecznie wpływa na to, że uczestnicy jeszcze agresywniej walczą o swoje racje. To właśnie stało się na wspomnianej imprezie.

Wieczór więc zdecydowanie nie należał dla młodego muzyka do przyjemnych i z pewnością nie będzie go dobrze wspominał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Weronika Rosati była bita?! Gwiazda udzieliła SZOKUJĄCEGO wywiadu!
  2. Majka Jeżowska z partnerem. Jest od niej o dekadę młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Kuba nie żyje. Miał przed sobą całe życie, szybko znaleźli ciało
  4. Stan Gienka Loski pogarsza się, fani drżą. Trwa walka o życie
  5. Gwiazda TVP zrobiła sobie tatuaż na piersi. "Obrzydliwe, wiocha"

 

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News