Steczkowska zatrzymana przez policję. Poniosła ogromną karę

Steczkowska zatrzymana przez policję. Poniosła ogromną karę Źródło: Fot. Instagram/Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska świetnie radzi sobie na scenie. Niekoniecznie jednak zawodowe sukcesy idą w parze z sukcesami w życiu prywatnym. Ostatnio artystka przekonała się, że za błędy ponieść trzeba karę. Została zatrzymana przez policję.

Jak widać stróże prawa nie mają litości dla artystów. Za swoje błędy muszą płacić dokładnie tak samo, jak wszyscy inni ludzie. Doskonale przekonała się o tym Justyna Steczkowska, która poniosła ogromną karę.

Justyna Steczkowska zatrzymana przez policję!

Artystka na drodze spotkała się z policją drogową. Piosenkarkę zatrzymano w Kozerach koło Grodziska Mazowieckiego. Jechała w terenie zabudowanym aż o 64 kilometry za szybko. To, że jest osobą znaną w niczym jej nie pomogło. Policja potraktowała Steczkowską jak każdą obywatelkę i ukarała ją za jej błąd. Artystka straciła prawo jazdy na trzy miesiące i dodatkowo została jeszcze ukarana mandatem. Z pewnością następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim przekroczy prędkość. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to Kaczyńska?! Jej córka pobiła kreacją Oliwię Bieniuk
  2. Odszedł legendarny aktor. Zostawił po sobie ostatnie życzenie
  3. Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy
  4. Odszedł legendarny aktor. Zostawił po sobie ostatnie życzenie
  5. Wielka afera po meczu z Senegalem. Dziennikarze „przyłapali” naszych piłkarzy
Źródło: motoryzacja.interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News