Justyna Steczkowska ma kompleksy? "Jak ktoś ma taki duży nos jak ja"

Justyna Steczkowska ma kompleksy? "Jak ktoś ma taki duży nos jak ja" Źródło: instagram.com/JustynaSteczkowska

Justyna Steczkowska to utalentowana postać, która na polskiej scenie muzycznej gości od wielu lat i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Często jej uroda komentowana jest przez największe tabloidy. Tym razem uwagę skupiono na jednej, charakterystycznej cesze gwiazdy.

Justyna Steczkowska to piosenkarka, która ma w swojej karierze imponującą liczbę utworów. Wiele z nich z miejsca trafiało na listy przebojów. Jest również świetną kompozytorką i autorką tekstów. Nie to jednak przykuwa uwagę tabloidów. Skupiają się one głównie na wyglądzie artystki.

Justyna Steczkowska ma kompleksy?

Często w mediach pojawia się temat operacji plastycznych, na które decyduje się ogromna ilość celebrytów. Wiecznie niezadowoleni ze swojego wyglądu poddają się im, aby przywrócić poczucie własnej wartości i na nowo prezentować pewność siebie podczas pobytu "na salonach". Nie wszyscy jednak chwalą się tym, że poddali się zabiegom medycyny estetycznej - niektórzy skrzętnie ukrywają takie informacje. Inni nigdy nie uczestniczyli w podobnych zabiegach, a pomimo tego są nieustannie o nie posądzani. Nie inaczej jest w przypadku Justyny Steczkowskiej. Według niektórych brukowców poddawała się ona operacjom plastycznym. Co ciekawe niektórzy bezczelnie sugerowali jej, że powinna też  "zrobić sobie nos". Piosenkarka prezentuje jednak dystans wobec całej sytuacji. Nie boi się odpowiadać na złośliwe komentarze. Wygląda na to, że bardzo lubi swój nos i jest z nim pogodzona.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Brukowce posądzają mnie o wszystko. Według nich jestem cała sztuczna - na złośliwe uwagi odpowiada spokojnie Justyna Steczkowska w rozmowie z "Galą". Gwiazda następnie dodaje. - Piżmo zawsze przyciąga moją uwagę. Wyczuwam piżmo nosem. Jeśli ktoś ma tak duży nos jak ja, to też bez problemu potrafi je wyczuć - żartuje na temat swojej charakterystycznej cechy w wywiadzie "Gali". Wiadomo nie od dzisiaj, że gwiazda rzeczywiście jest wielką fanką różnych perfum. Lubi pięknie pachnieć i ma dobrze wykształcony zmysł węchu. Jak widać ma też swój ulubiony zapach.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali...
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Nazwał Pawłowicz "zwierzęciem". Natychmiastowa reakcja Ziobry
  4. ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż
  5. Wesele powinno być szczęśliwą chwilą. Niestety, te uroczystości zakończyła tragedia
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Onet Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News